Czy AAVE osiągnie nowy rekord wszech czasów?

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • AAVE waha się między wsparciem a oporem po odpowiednio 62 i 83 USD.

  • Cena wybiła się z krótkoterminowej malejącej linii oporu.

  • AAVE/BTC podąża za opadającą linią oporu.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cena Aave (AAVE) obecnie próbuje przebić się powyżej obszaru oporu na 83 USD, co w przypadku powodzenia doprowadziłoby cenę do nowego rekordu wszech czasów.

Chociaż może nastąpić krótkoterminowa korekta, to AAVE prawdopodobnie przebije się wyżej.

AAVE zbliża się do ATH

Cena AAVE rosła, odkąd w dniu 5 listopada osiągnęła lokalny dołek na 24,66 USD. AAVE osiągnęła szczyt na 84,71 USD w dniu 20 listopada, prawie osiągając swój rekord wszech czasów (ATH), po czym gwałtownie spadła.

Jednak spadek posłużył jedynie do potwierdzenia obszaru 62 USD jako wsparcia, ponieważ cena stworzyła bardzo długi górny knot i od tego czasu rośnie.

Wskaźniki techniczne są bycze i wspierają kontynuację ruchu w górę. Jeśli cena wybiłaby się powyżej obszaru oporu na 83 USD, to praktycznie nie napotka już żadnego oporu aż do szczytu na 90,83 USD.

Wykres AAVE dzięki Tradingview

Kryptowalutowy trader @TradingTank przedstawił wykres AAVE, stwierdzając, że cena wkrótce osiągnie nowy rekord wszech czasów.

Chociaż jest to możliwe (i wspierane przez wskaźniki techniczne), to cena nie przebiła się jeszcze powyżej obszaru 83 USD, co jest konieczne dla osiągnięcia nowego ATH.

Źródło: Twitter

Dalszy ruch

Krótkoterminowy wykres dla AAVE pokazuje, że cena wybiła się z opadającej linii oporu. Jednak spowodował znaczną niedźwiedzią dywergencję zarówno na RSI, jak i MACD.

Ponadto cena nie przetestowała ponownie poziomu wybicia od czasu, jak go przekroczyła.

Dlatego prawdopodobny wydaje się krótkoterminowy spadek w kierunku 68 USD, zanim cena potencjalnie wznowi wzrost.

Wykres AAVE dzięki Tradingview

AAVE/BTC

Para AAVE/BTC pokazuje, że cena podążała za opadającą linią oporu, odkąd osiągnęła maksimum w dniu 23 sierpnia.

W chwili pisania tego tekstu linia pokrywa się z obszarem oporu na 0,0045 BTC, co zwiększa jego znaczenie. Przebicie powyżej tego poziomu prawdopodobnie wywołałoby bardzo ostry wzrost.

Wskaźniki techniczne są bycze, co wskazuje na możliwość potencjalnego wybicia.

Dlatego po pewnym okresie pozostawania w zakresie pomiędzy 0,0045 a 0,0032 BTC, cena AAVE prawdopodobnie przekroczy tę linię.

Wykres AAVE/BTC dzięki Tradingview

Konkluzja

Podsumowując, perspektywy zarówno dla AAVE/USD, jak i AAVE/BTC wyglądają optymistycznie w perspektywie długoterminowej i neutralnie/pesymistycznie w krótkim okresie. Cena powinna jednak ostatecznie osiągnąć nowy rekord wszech czasów.

Aby zobaczyć najnowszą analizę Bitcoina przez BeInCrypto, kliknij tutaj!

Zastrzeżenie: handel kryptowalutami wiąże się z wysokim poziomem ryzyka i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Poglądy wyrażone w tym artykule nie odzwierciedlają poglądów BeInCrypto.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now