Czeski książę Lobkowicz wkracza w świat NFT

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Książę planuje wykorzystać NFT do odrestaurowania rodzinnego zamku i dzieł sztuki.

  • Ponadto, w wirtualnym modelu zamku zostanie przeprowadzona rozmowa na temat NFT.

  • Szaleństwo NFT cieszy się niesłabnącą popularnością w różnych sektorach.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Rodzina królewska z Republiki Czeskiej planuje wykorzystać NFT, aby pomóc w odnowieniu swoich historycznych nieruchomości i bogatej kolekcji dzieł sztuki.

Sponsorowane

Sponsorowane

Szlachetna rodzina Lobkowiczów planuje aukcje NFT w celu uzyskania cyfrowych certyfikatów renowacji dla swoich historycznych nieruchomości oraz cennej kolekcji dzieł sztuki. Oprócz emisji niewymiennych tokenów, książę Wilhelm Rudolf Lobkowicz planuje w przyszłym miesiącu konferencję w Pradze w Pałacu Lobkowiczów.

Jak twierdzi 27-letni książę, rodzina nie otrzymuje żadnych środków publicznych. Co więcej, te miejsca i przedmioty są uważane za skarby narodowe i nie mogą być wystawione na sprzedaż bez zgody rządu.

Sponsorowane

Sponsorowane

W tym miejscu pojawia się użyteczność NFT. Lobkowicz powiedział:

Mój ojciec czasami mówi, że jesteśmy najbogatszymi biedakami na świecie. Zamierzamy zaprezentować kilka eksponatów, które rozpaczliwie potrzebują renowacji

Jednym z przykładów tych królewskich NFT będzie animowany obiekt kolekcjonerski. Przedstawia on degradację i renowację panelu sgraffito Herkulesa na zamku Nelahozeves.

Młody czeski książę wierzy, że NFT to przyszłość. “Widzę NFT jako nową granicę” – powiedział Lobkowicz. Twierdzi on również, że to nowe przedsięwzięcie jest sposobem na nawiązanie kontaktu z młodszą publicznością.

Jak wspomnieliśmy wyżej, wraz z kolekcją NFT odbędzie się konferencja na temat NFT. Lobkowicz zaprosił również kilku artystów do sprzedaży NFT, z których połowa dochodu zostanie przeznaczona na renowację.

Metawersum NFT rozszerza się

W ciągu ostatniego roku NFT wdarły się do niemal każdej branży. Od sportu i mody, po muzykę i nieruchomości. Dzięki tym przełomowym przedmiotom kolekcjonerskim, tworzenie metawersum stało się bardziej realne.

Nawet niektóre z największych domów aukcyjnych na świecie uczestniczą w szaleństwie NFT. Christie’s ogłosił niedawno “rzadką” kolekcję NFT, składającą się zarówno z dzieł sztuki fizycznej, jak i kart curio. Chociaż nieruchomości Lobkowiczów nie są wielkimi muzeami, są podobne do dużych kolekcji instytucjonalnych. W Wielkiej Brytanii British Museum zaplanowało niedawno wejście w przestrzeń NFT z japońskim artystą Katsushika Hokusai.

Ponadto, światowej sławy rosyjskie Państwowe Muzeum Ermitażu uruchomiło swoją własną kolekcję NFT na Binance. W miarę, jak NFT stają się coraz bardziej mainstreamowe, będą one nadal przyjmowane przez główne instytucje kulturalne.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Savannah Fortis jest dziennikarką multimedialną zajmującą się tematami z pogranicza kultury, stosunków międzynarodowych i technologii. Dzięki swoim podróżom została wprowadzona do społeczności kryptowalut w 2017 roku i od tego czasu pozostaje w interakcji ze światem krypto.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz