Curve DAO (CRV) rozpoczyna wzrosty po wybiciu z rocznego oporu

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Curve DAO notowany jest pomiędzy długoterminowym wsparciem na 3,6 USD a oporem na 6 USD.

  • Wybił się z opadającej linii oporu.

  • CRV znajduje się w fali trzeciej z pięciu fal wzrostowych.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Curve DAO (CRV) odzyskał długoterminowy obszar wsparcia i pokazuje bycze oznaki na niższych interwałach.

Sponsorowane Sponsorowane

W tygodniu 15-22 listopada Curve DAO utworzył długi dolny knot. Jest to uważane za oznakę presji zakupowej. Co ważniejsze, pojawił się on tuż powyżej horyzontalnego obszaru przy 3,60 USD. Ten sam obszar działał jako opór w okresie wrzesień 2020 – październik 2021. Dlatego też wybicie ponad ten obszar i jego późniejsza walidacja jest niezwykle byczym znakiem. Oczekuje się teraz, że obszar ten będzie stanowił wsparcie.

Jeśli CRV będzie nadal wzrastać, to następny opór będzie znajdował się na poziomie 6 USD.

Curve DAO - wykres tygodniowy
Wykres CRV dzięki Tradingview

Przyszły ruch Curve DAO

Wykres dzienny wspiera kontynuację ruchu wzrostowego. Pokazuje on, że CRV już wybił się z opadającej linii oporu i następnie zatwierdził ją jako wsparcie (zielona ikona). Jest to kolejny byczy sygnał, który potwierdza, że korekta się zakończyła.

Sponsorowane Sponsorowane

Jeśli ruch wzrostowy będzie kontynuowany, to następny opór będzie na poziomie 6,87 USD. Jest to poziom oporu przy zewnętrznym zniesieniu 1,61 Fib.

Wskaźniki techniczne wspierają kontynuację ruchu w górę.

MACD, który jest tworzony przez krótko- i długoterminową średnią kroczącą (MA), jest pozytywny i utworzył wyższy słupek momentum. Oznacza to, że krótkoterminowa średnia krocząca porusza się w szybszym tempie niż długoterminowa.

Co ważniejsze, RSI właśnie przesunął się powyżej linii 50 (zielone kółko). RSI jest wskaźnikiem momentum, a ruch powyżej linii 50 sugeruje, że trend jest nadal byczy.

Wykres CRV dzięki Tradingview

Liczba fal CRV

Trader kryptowalutowy @AltstreetBet nakreślił liczbę fali Curve DAO, która sugeruje, że altcoin wyruszy w kierunku nowego ATH.

Źródło: Twitter

Wydaje się prawdopodobne, że cały ruch od listopada 2020 do maja 2021 (zaznaczony) był częścią długoterminowej fali pierwszej. Jeśli tak, to obecny wzrost jest częścią fali trzeciej z pięciofalowego ruchu w górę. Fala trzecia jest zazwyczaj najostrzejsza.

Potencjalny cel dla szczytu fali trzeciej (biały) znajduje się na poziomie 8,34 USD. Dałoby to falom 1:3 długość 1:1,61, co jest powszechne w takich ruchach wzrostowych.

Liczba podfal jest zaznaczona na czarno.

Curve DAO i liczba fal
Wykres CRV dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz