Crypto.com zostaje oficjalnym sponsorem mistrzostw świata w hokeju na lodzie IIHF

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Crypto.com podpisało dwuletnią umowę sponsorską z Międzynarodową Federacją Hokeja na Lodzie (IIHF)

  • Platforma będzie sponsorem Mistrzostw Świata 2021 na Łotwie oraz turnieju 2022 w Finlandii.

  • Wyjątkowa seria NFT zostanie wydana na wyłączność, przedstawiająca szczególne momenty z 90-letniej historii turnieju.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

W ostatnim z serii ruchów w międzynarodowym sektorze sportowym Crypto.com ogłosiło partnerstwo z IIHF Ice Hockey World Championship.

Sponsorowane Sponsorowane

We wspólnym wydaniu z organizacją sportową platforma handlu kryptowalutami ujawniła, że ​​stała się oficjalną kryptowalutą i sponsorem NFT turnieju hokejowego. To dwuletnia umowa, która rozpocznie się w Rydze na Łotwie od Mistrzostw Świata 2021.

Obejmuje również przyszłoroczny turniej, który odbędzie się w Finlandii. W komunikacie stwierdzono również, że po raz pierwszy platforma kryptowalutowa sponsoruje międzynarodowe mistrzostwa sportowe. Turniej 2021 ma rozpocząć się 21 maja.

Zgodnie z postem Crypto.com na Twitterze, opublikują serię specjalnych NFT dla upamiętnienia turnieju. Ich wydanie wskazuje, że ta kolekcja NFT będzie dostępna tylko na platformie Crypto.com. Seria będzie zawierała niektóre z najwspanialszych momentów z 90-letniej historii turnieju Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie (IIHF).

Sponsorowane Sponsorowane

Rośnie sportowe portfolio Crypto.com

Ich współpraca z IIHF jest czwartą umową sponsoringu sportowego, jaką Crypto.com zawarł w tym roku. Trzecią obejmującą serię NFT i ich drugą jako partnerstwo związane z hokejem.

To ogłoszenie pojawiło się zaledwie tydzień po doniesieniach, że platforma będzie również sponsorem finału włoskiej ligi piłkarskiej. Mecz pomiędzy Atalantą a Juventusem odbędzie się 19 maja.

Zainteresowania sportowe Crypto.com rozpoczęły się w marcu od kolejnej pary partnerstw utworzonych w krótkim odstępie czasu. Pierwszym była ich współpraca z zespołem Formuły 1 Aston Martin Cognizant. Seria NFT została wypuszczona, aby upamiętnić ich powrót do F1 po 60-letniej nieobecności.

Platforma kryptograficzna podążyła za ciosem i dwa tygodnie później, po raz pierwszy nawiązała partnerstwo w hokeju. Mianowicie umowa sponsorska z The Montreal Canadiens, drużyną NHL.

Zdobycie wiarygodności w Europie

Platforma handlu kryptowalutami z siedzibą w Hongkongu osiągnęła w tym tygodniu kolejny sukces. W szczególności stała się pierwszą platformą tego rodzaju, która uzyskała licencję na wirtualne aktywa finansowe klasy 3 (VFA) od organu finansowego na Malcie.

Certyfikat wydany przez Malta Financial Services Authority (MFSA) umożliwia Crypto.com wykonywanie zleceń w imieniu handlowca i działanie w roli dealera. Licencja zapewnia również bezpieczeństwo użytkownikom aplikacji, zgodnie z ostatecznymi przepisami prawnymi Malty dotyczącymi zasobów wirtualnych.

We wpisie na blogu firmy ujawniono również, że MFSA nadal przetwarza ostateczną zgodę na przyznanie platformie kryptograficznej licencji dla instytucji finansowej. Zasadniczo zatwierdzili już aplikację w listopadzie 2020 roku. Jeśli ostatecznie zostanie zatwierdzona, licencja pozwoli Crypto.com na wydawanie pieniędzy elektronicznych i oferowanie usług płatniczych.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Dale Hurst is a journalist, presenter, and novelist. Before joining the Be In Crypto team, he was an editor and senior journalist at a news, lifestyle and human-interest magazine in the UK.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz