CREAM Finance spali 67% tokenów

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • C.R.E.A.M Finance spali 67% wszystkich tokenów $CREAM.

  • Spalone zostaną wszystkie governance tokeny oraz 7,5% seed tokenów.

  • Cena tokena $CREAM wzrosła o 134%.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Protokół zdecentralizowanych finansów – C.R.E.A.M. Finance, po przeprowadzeniu wewnętrznej dyskusji, ogłosił dziś decyzję o spaleniu znacznej ilości tokenów. Wg oficjalnego ogłoszenia, rozważane było kilka możliwości zmniejszenia podaży. Najlepszą alternatywą okazało się spalenie 67% wszystkich tokenów $CREAM.

C.R.E.A.M spali wszystkie governance tokeny

Zespół C.R.E.A.M. Finance, w oficjalnym wpisie na blogu, wyjaśnił, że spalone zostaną wszystkie governance tokeny oraz 7,5% seed tokenów.

Spalenie to będzie obejmowało 100% governance tokenów i 7,5% seed tokenów. Wierzymy, że działanie to zapewni większą pewność obecnym posiadaczom tokenów, tworząc jednocześnie silniejsze podstawy dla długoterminowego sukcesu projektu.

Spalenie nie będzie miał wpływu na tokeny dostawców płynności i te przeznaczone do rozwoju protokołu.

Źródło: Medium C.R.E.A.M Finance

Tym samym, dostawcy płynności będą teraz kontrolować 61,5% całkowitej podaży $CREAM, a zespół będzie posiadał 23,1%. Ta redystrybucja jest możliwa dzięki całkowitemu spaleniu governance tokenów, które do tej pory stanowiły 60% całkowitej podaży.

Dzięki naszym inwestorom w fazie zalążkowej oraz ich stałemu wsparciu i poświęceniu dla projektu, zgodzili się oni na spalenie 75% akcji w zamian za przyspieszone przyznawanie uprawnień na 1 rok, co miesiąc. W szczególności seed tokeny będą teraz gromadzone co miesiąc, począwszy od 24 września.

Jakie będą konsekwencje?

Zmniejszona ilość tokenów może mieć dwie konsekwencje: albo spadnie kapitalizacja rynkowa (w przypadku braku fundamentalnej wartości lub zaufania do projektu), albo cena tokenów wzrośnie, aby dopasować obecny market cap do nowej podaży.

W przypadku C.R.E.A.M., wydaje się, że wiadomość przyniosła pozytywne rezultaty. Cena tokena wzrosła niemal natychmiast po ogłoszeniu. Aktualnie $CREAM kosztuje około 165 dolarów, co oznacza wzrost o 134%

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now