COTI wprowadza konta bankowe i karty debetowe Visa

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Cyfrowa platforma fintechowa COTI ogłosiła swoje najnowsze produkty.

  • Są to karty debetowe Visa oraz konta bankowe dla użytkowników.

  • Nowe usługi pomogłyby użytkownikom w łatwiejszym dostępie do ekosystemu monetarnego.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cyfrowa platforma fintechowa COTI ogłosiła swoje najnowsze produkty. Są to karty debetowe Visa oraz konta bankowe dla użytkowników. Jej partnerem w tej inicjatywie jest instytucja finansowa Simplex.

Sponsorowane

Sponsorowane

Nowe usługi COTI

COTI (Currency Of The Internet) – platforma blockchain pozwalająca organizacjom na budowanie własnych rozwiązań płatniczych – rozszerzyła swoją linię produktów. Połączyła się ona z firmą fintech Simplex, aby wprowadzić karty debetowe Visa i konta bankowe dla klientów.

Nowe usługi pomogłyby użytkownikom w łatwiejszym dostępie do ekosystemu monetarnego i służyłyby jako pomost między walutami fiat i aktywami cyfrowymi.

Sponsorowane

Sponsorowane

Klienci mogliby otworzyć nowe konto bankowe z numerem IBAN i zamówić kartę debetową COTI Visa. Na niej mogliby zamieniać kryptowaluty na fiat w celu dokonywania globalnych wydatków. Możliwa byłaby również wypłata gotówki z bankomatów, zarówno w regionach SWIFT, jak i SEPA, a także doładowanie konta kryptowalutami.

Karta debetowa zostałaby zaimplementowana do COTI Pay. Platforma blockchain dodała, że w przyszłości zintegruje z ofrtą inne funkcje i plany lojalnościowe.

COTI ujawniło, że wprowadzi karty w dwóch turach. W pierwszej z nich roześle 3000 kart, podczas gdy 5000 kolejnych będzie dostępnych miesiąc później.

Zespół stojący za projektem zapewnił, że będzie dystrybuował rozwiązanie do różnych regionów na całym świecie. Na razie jednak dotyczy ono tylko mieszkańców UE i EOG.

Inne partnerstwa COTI

Niedawno platforma fintechowa ogłosiła inną współpracę. Tym razem z hubem Cardano, Ardana.

Sojusz zapewnił płatności kryptowalutowe skierowane do społeczności Cardano, a także do konsumentów i sprzedawców na całym świecie. Shahaf Bar-Geffen – CEO COTI – potwierdził ten ruch:

Dziś COTI robi pierwsze kroki w Defi nad Cardano, które naszym zdaniem będą ogromne. Cieszymy się, że możemy współpracować z niezwykłym zespołem Ardana, aby wprowadzić nowe natywne aktywa Cardan do ADA Pay i skalować nasze operacje.

Wiadomość ta przykuła uwagę społeczności kryptowalutowej. Co więcej, cena tokena COTI skoczyła o około 50%, osiągając all-time high (ATH) na poziomie 0,60 USD. Wczoraj token osiągnął kolejny rekord na poziomie 0,66 USD, ale teraz cofnął się do około 0,62 USD.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz