Coinbase tymczasowo wyłączona (ponownie) w związku ze wzrostem cen XRP

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • 24 listopada cena XRP wzrosła do ponad 0,90 USD, po czym szybko spadła o około 30%.

  • Cena ta była widoczna tylko w Coinbase i w wyniku szału strona internetowa chwilowo padła.

  • XRP cieszy się wydłużonym wzrostem cen, ale pozostaje daleko od swoich poprzednich rekordów wszechczasów.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cena tokena XRP firmy Ripple, obecnie trzeciej co do wielkości kryptowaluty na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej, wzrosła dziś do 0,90 USD, po czym szybko spadła o 30%.

Najwyraźniej było to napędzane przez użytkowników Coinbase, ponieważ cena XRP nie osiągnęła tego samego poziomu na innych giełdach. Na przykład Bitfinex, Bitstamp i Kraken zanotowały liczby nie wyższe niż 0,80 USD w tym samym czasie.

Biorąc to pod uwagę, niektórzy spekulują, że rynek osiągnął etap hossy, w którym ceny zaczynają się różnić na różnych giełdach – zjawisko, które często można przypisać problemom z płynnością.

Źródło: TradingView

Krótko po skoku i późniejszym mini-crashu, „Coinbase” zaczął zyskiwać na popularności na Twitterze w Stanach Zjednoczonych. Wydaje się, że podobnie jak w przeszłości wzrost aktywności spowodował awarię witryny Coinbase.

Nie jest to bezprecedensowe i wydaje się, że powtórzyło się to pomimo oświadczeń CEO Briana Armstronga o przygotowaniach. „Ciężko pracujemy, aby dodać dodatkową pojemność (zarówno w zakresie serwerów, jak i obsługi klienta), aby poradzić sobie ze zwiększonym ruchem” – napisał na Twitterze 18 listopada.

XRP: Celowanie w poprzednie maksima

Jak wcześniej informował BeInCrypto, XRP cieszył się historycznie dobrym tygodniem, wspinając się o 100% w siedem dni, w tym o 40% z 0,32 USD do 0,45 USD w zaledwie 24 godziny między 21 a 22 listopada.

Według Forbesa, najnowszy wzrost był spowodowany głównie wiadomościami, że firma stojąca za XRP, Ripple, która jest właścicielem około 60% tokenów, powiedziała, że ​​chce skorzystać z pośpiechu banku centralnego, aby zdigitalizować swoje waluty.

Pomimo obecnego wzrostu, XRP nadal spada o około 80% w stosunku do szczytu z 2018 roku.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

The opinion of BeInCrypto staff in a single voice.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now