Przychody Coinbase za I kwartał 2021 mogą przebić zyski z całego 2020 roku

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Coinbase spodziewa się zysku w wysokości 730–800 mln USD w pierwszym kwartale 2021 roku.

  • Giełda wygenerowała przychód w wysokości 1,8 miliarda dolarów w tym kwartale, około 500 milionów dolarów więcej niż w całym 2020 roku.

  • Coinbase będzie prawdopodobnie działać jeszcze lepiej w przyszłości, ponieważ przygotowuje się do oferty publicznej.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Coinbase opublikował kwartalny raport, który przedstawia duży wzrost i dobre wyniki. Zarobki za I kwartał 2021 roku pokazują, że są już na dobrej drodze, aby przekroczyć zarobki z całego 2020 roku.

Giełda Coinbase z siedzibą w San Francisco odnotowała przychód w pierwszym kwartale 2021 roku, który jest dwukrotnie wyższy niż w całym 2020 roku. W raporcie kwartalnym giełda podała, że ​​spodziewa się zysku w wysokości 730–800 mln USD w pierwszym kwartale 2021 roku. To niezwykły skok dla giełdy, która za tydzień trafi na giełdę NASDAQ.

Ogromny wzrost przychodów był częściowo spowodowany wzrostem rynku kryptowalut, a także zwiększonym przyjęciem Coinbase. oferta publiczna powinna również pomóc w usankcjonowaniu giełdy tym, którzy nadal obawiają się aktywów kryptograficznych.

Inne statystyki w raporcie giełdy również mówią o rozwoju Coinbase. Firma ma zweryfikowaną bazę 56 milionów użytkowników, która prawdopodobnie wzrośnie wraz z planami ekspansji na całym świecie. Coinbase bada na przykład otwarcie biura w Indiach, pomimo potencjalnego zakazu na rynku kryptowalut, gdzie głód na kryptowaluty jest wysoki.

Całkowity przychód wygenerowany w tym kwartale wynosi 1,8 miliarda dolarów – około 500 milionów dolarów więcej niż w całym 2020 roku. W połączeniu z wolumenem obrotu na poziomie 335 miliardów dolarów, istnieje wyraźna wskazówka, że ​​Coinbase rozwija się w bardzo konkurencyjnym tempie.

Raport daje również pewien wgląd w potencjalnych miesięcznych użytkowników dokonujących transakcji (MTU) w 2021 roku. Optymistyczny wynik to średnio siedem milionów MTU, przy czym dolna granica to 4 miliony średnich MTU. Ta ostateczna wartość będzie zależała od kapitalizacji i zmienności rynku kryptowalut.

Coinbase jest na skraju globalnego wzrostu

Jednym z największych nagłówków w ostatnich miesiącach była decyzja Coinbase o wejściu na giełdę. Gorąco oczekiwano bezpośredniego wejścia na giełdę, które nastąpi 14 kwietnia. Inwestorzy wycenili ją na 90 miliardów dolarów.

Wzrost Coinbase nastąpił pomimo kilku niekorzystnych incydentów w zeszłym roku. The New York Times opublikował raport o dyskryminacji rasowej, a list otwarty dyrektora generalnego Briana Armstronga również został potępiony.

Coinbase jest jedną z pierwszych z wielu firm kryptowalutowych poszukujących publicznego notowania. Większość stara się wykorzystać duże zainteresowanie przestrzenią, a tym samym zyskać większą moc i poparcie prawne.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Rahul Nambiampurath is an India-based Digital Marketer who got attracted to Bitcoin and the blockchain in 2014. Ever since, he's been an active member of the community. He has a Masters degree in Finance. <a href="mailto:editorinchief@beincrypto.com">Email me!</a>

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now