Coinbase przejmuje portfel BRD. Token rośnie o 900%

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Największa amerykańska giełda rozwija się i dokonała nowego przejęcia.

  • Coinbase nabył portfel BRD, aby pomóc mu w przyspieszeniu adopcji web3.

  • Portfel będzie stopniowo integrować się z Coinbase Wallet, ale na razie użytkownicy nie odczują żadnych zmian.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Największa amerykańska giełda rozwija się i dokonała nowego przejęcia. Coinbase nabył portfel BRD, aby pomóc mu w przyspieszeniu adopcji web3. Portfel będzie stopniowo integrować się z Coinbase Wallet, ale na razie użytkownicy nie odczują żadnych zmian.

Sponsorowane Sponsorowane

Ogłaszając przejęcie, Coinbase Wallet stwierdził:

Zespół wnosi głębokie doświadczenie w zakresie self-custody dla portfeli kryptowalutowych. To pomoże portfelowiumożliwić większej liczbie osób bezpieczny i bezpieczny dostęp do zdecentralizowanego świata kryptowalut.

Rzecznik Coinbase powiedział, że giełda pracuje nad planem integracji dla swojego najnowszego przejęcia i że na razie BRD będzie mógł działać niezależnie. Rzecznik dodał:

Sponsorowane Sponsorowane

W nadchodzących miesiącach będziemy dzielić się większą ilością informacji na temat tego, jak zespoły BRD i Wallet się zjednoczą.

BRD token rośnie o 900%

Portfel BRD wystartował w 2014 roku, skupiając się na umożliwieniu swoim użytkownikom kontrolowania swoich środków i zwiększeniu bezpieczeństwa. W tym czasie było niewielu graczy skierowanych do użytkowników mobilnych w celu przechowywania Bitcoinów. W momencie uruchomienia obsługiwał tylko Bitcoina, ale od tego czasu rozszerzył się na kilka innych altcoinów.

Ponadto, BRD pozwala teraz swoim użytkownikom kupować, sprzedawać i wymieniać kryptowaluty. Zawarł partnerstwo z Apple Pay i dostawcami kart kredytowych, które pozwalają jego użytkownikom łatwo kupić kilka tokenów.

BRD jest portfelem self-custody, co oznacza, że użytkownicy przechowują swoje kryptowaluty na swoich urządzeniach. Pozwoliło to na pominięcie surowych przeszkód regulacyjnych dla portfeli powierniczych. W rezultacie stał się on dość popularny w Ameryce Łacińskiej i Indiach.

Obecnie BRD twierdzi, że ma dziesięć milionów użytkowników, co jest imponującym osiągnięciem dla startupu, który po raz pierwszy osiągnął 500 000 użytkowników w czerwcu ubiegłego roku. Od tego czasu założyciele firmy twierdzą, że co dwa miesiące przybywa milion nowych użytkowników.

BRD zebrał całkiem sporo pieniędzy w finansowaniu, prowadzonym przez SBI Crypto Investments i East Ventures. Ostatnia runda finansowania miała miejsce w październiku ubiegłego roku, a w sumie zebrała 55 milionów dolarów.

Wraz z przejęciem paraboliczny wzrost wartości odnotowała natywna kryptowaluta. BREAD (BRD) od miesięcy był on notowany spokojnie w okolicach 0,1-0,2 USD.

Jednak po przejęciu w ciągu kilku godzin jego wartość wzrosła o 924%, z 0,16 USD do 1,65 USD. Od tego czasu jego dynamika wyhamowała i w chwili obecnej notowany jest na poziomie 1,15 USD, czyli nadal 598% więcej niż dzień temu.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz