Coinbase zostaje oficjalnym sponsorem kryptowalutowym ESL Gaming

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Coinbase podpisał umowę sponsorską z ESL Gaming.

  • ESL Gaming jest jednym z największych gospodarzy turniejów w esporcie, organizując międzynarodowe wydarzenia przez cały rok.

  • Coinbase chce rozszerzyć swój zasięg i koncentruje się na tym, aby stać się bardziej rozpoznawalnym na arenie międzynarodowej.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Połączenie Coinbase i ESL Gaming łączy dwóch tytanów w swoich branżach.

SponsorowaneSponsorowane

Coinbase nie jest już obcy w świecie esportu i stał się jedną z głównych giełd, która znajduje sponsorów w eporcie. Najnowszy team-up dla Coinbase został ogłoszony, a jest nim ESL Gaming. ESL Gaming jest światowym liderem w organizowaniu turniejów esportowych i działa niemal przez cały rok.

Coinbase będzie chciało skorzystać z wyjątkowego poziomu ekspozycji, jaki może zaoferować platforma taka jak ESL Gaming. W szczególności, umowa pozwala Coinbase być w centrum uwagi na licznych corocznych głównych wydarzeniach ESL, które rozpoczynają się teraz i trwają do końca przyszłego roku.

SponsorowaneSponsorowane

Technologia i innowacje napędzają partnerstwo

Pierwszym wydarzeniem, w którym Coinbase będzie częścią, jest nadchodzący turniej Intel Extreme Masters (IEM) Cologne 2021. Przyszłe miejsca dla nadchodzących turniejów będą obejmować Katowice i Pekin. Ten ruch Coinbase jest zgodny z niedawnym wpisem na blogu CEO Briana Armstronga, w którym powiedział, że firma musi przyjąć “międzynarodowy sposób myślenia”. Teraz Coinbase będzie w narożniku niektórych z największych turniejów, które esport ma do zaoferowania, w tym ESL Pro Tours dla CS:GO, StarCraft II i Warcraft III.

Dyrektor ds. globalnego partnerstwa marek w ESL, Eli McCarrel, wypowiedział się krótko na temat współpracy z ESL Gaming. “To partnerstwo pomiędzy dwoma podobnie myślącymi firmami, będącymi w czołówce technologii i innowacji” – stwierdził McCarrel w informacji prasowej. McCarrel kontynuował, aby wyznać swój optymizm w parowaniu i że może to być “partnerstwo zmieniające branżę”.

Przemawiając w imieniu Coinbase, dyrektor marki Eryn Alexander dodała, że “W swoich wczesnych dniach, niewiele osób przewidziało potencjał esportu stając się tętniącą życiem i solidną rzeczą, którą jest dzisiaj”, dodając, że “Wierzymy, że gospodarka kryptowalutowa jest na podobnej trajektorii”.

Kryptowaluty i gry

Umowa z ESL Gaming nie jest pierwszym przypadkiem, w którym Coinbase wskoczył do świata esportu. Na początku tego roku giełda Coinbase i BLAST Premier podpisały podobną umowę. BLAST Premier jest głównym organizatorem turniejów CS:GO. Coinbase podpisał również umowę z Evil Geniuses.

Coinbase może być największą giełdą, która weszła do gry esportowej, ale nie jest pierwszą. W czerwcu grupa esportowa TSM podpisała umowę dotyczącą praw do nazwy z giełdą kryptowalut FTX, aby stać się TSM FTX. Podczas gdy to ogłoszenie trafiło na kilka przeszkód, głównie problemów z interesariuszami na temat nowej nazwy, jest to krok we właściwym kierunku. FTX nawiązał również współpracę z drużynami Major League Baseball (MLB) i National Football League (NFL).

Dzięki tym współpracom, FTX i Coinbase będą mogły zintegrować się z drużynami w unikalny sposób i pokazać swoje możliwości globalnej, młodej i obeznanej z technologiami publiczności.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Matthew De Saro is a journalist and media personality specializing in sports, gambling, and statistics. Before joining BeInCrypto, his work was featured on Fansided, Forbes, and OutKick. With a background in statistical analysis and a love of writing, he takes an outside-the-box approach to reporting news.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz