Coinbase Custody dodaje wsparcie dla sześciu nowych monet

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Coinbase Custody wprowadziło wsparcie dla sześciu nowych tokenów.

  • Wśród nich znajdą się cztery projekty DeFi oraz dwie syntetyczne wersje Bitcoina.

  • Coinbase w ostatnim czasie znajduje się w nagłówkach mediów z różnych powodów.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Giełda Coinbase w ramach swojej usługi powierniczej wprowadziła wsparcie dla sześciu nowych tokenów. Ogłoszenie pojawiło się dziś na twitterowym profilu firmy.

Sześć nowych tokenów

Coinbase Custody będzie obsługiwać sześć nowych tokenów. Wśród nich znajdą się cztery projekty DeFi: Curve (CRV), Ren Protocol (REN), NuCypher (NU) i DFI Money (YFII), oraz dwie syntetyczne wersje Bitcoina: wBTC i tBTC. Syntetyczne BTC pozwalają na wydawanie Bitcoin w szerokiej gamie dAppsów zbudowanych na Ethereum.

Decyzja o wprowadzeniu nowych monet jest już kolejną taką decyzją. W ostatnim czasie Coinbase dodał wsparcie dla m.in. Filecoina (FIL), Polymatha (POLY) i Serum (SRM). Monety te nie koniecznie musza być wspierane podczas tradingu. Są one raczej wykorzystywane przez powierniczy oddział spółki, który jest skierowany do inwestorów instytucjonalnych.

Co jeszcze szłychać w Coinbase?

Coinbase w ostatnim czasie znajduje się w nagłówkach mediów z różnych powodów. Na początku tego tygodnia okazało się, że firma asystowała dyrektora Microstrategy – Michaela Saylora, podczas ogromnej inwestycji. Dzięki temu Microstrategy zaoszczędziło miliony dolarów.

Nie wszystkie ostatnie wiadomości były jednak pozytywne. Jak informowaliśmy jakiś czas temu, giełda stała się przedmiotem kontrowersji ze względu na problemy z regulatorami oraz napięcia rasowe wśród pracowników.

Coinbase jest jedną z największych giełd kryptowalut, a jej wolumen obrotu w ciągu ostatnich 24 godzin wyniósł 840 mln dolarów.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now