Chainlink (LINK) zbliża się do wybicia, które może prowadzić do 40 USD

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • LINK odbił się od długoterminowego wsparcia na poziomie 19 USD.

  • Kurs znajduje się wewnątrz krótkoterminowego, opadającego kanału równoległego.

  • Długoterminowe wskaźniki są niedźwiedzie.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Chainlink (LINK) wzrasta od czasu odbicia powyżej wsparcia na poziomie 19 USD w dniu 23 maja. Jednakże, nie udało się jeszcze odzyskać żadnego ważnego poziomu oporu.

Sponsorowane

Sponsorowane

Kurs notowany jest wewnątrz krótkoterminowego równoległego kanału opadającego, z którego spodziewane jest wybicie.

Długoterminowy ruch LINK

Chainlink spada od dnia 10 maja, kiedy to osiągnął rekord wszech czasów (ATH) na 53 USD. W dniu 23 maja spadł do poziomu 15 USD, po czym gwałtownie się odbił. Spadek potwierdził obszar 19 USD jako wsparcie.

Sponsorowane

Sponsorowane

Opór znajduje się na poziomie 33,9 USD, który został dotknięty w tygodniu odbicia, pozostawiając w tym miejscu długi górny knot (czerwona ikona). Jest to poziom oporu zniesienia 0,5 Fib.

Pomimo odbicia, wskaźniki techniczne są zdecydowanie niedźwiedzie. MACD przecina negatywne terytorium, a RSI znajduje się poniżej 50. Dodatkowo, oscylator stochastyczny utworzył niedźwiedzi krzyż.

Wykres dzięki Tradingview

Trwające odbicie Chainlink

Wykres dzienny zapewnia nieco bardziej byczą perspektywę. LINK utworzył wyższy dołek, a zarówno MACD jak i RSI wygenerowały byczą dywergencję. Oscylator stochastyczny jest również bliski utworzenia byczego krzyża.

Horyzontalny opór znajduje się na poziomie 35 USD, wzmacniając opór zniesienia Fib z poprzedniej sekcji.

Wykres dzięki Tradingview

Krótkoterminowy wykres dwugodzinny pokazuje opadający kanał równoległy utrzymujący się od dnia 26 maja. Chainlink odbił się od linii wsparcia w dniu 12 czerwca, tworząc wspomniane niższe szczyty.

Biorąc pod uwagę krótkoterminowe bycze sygnały oraz fakt, że kanały równoległe często zawierają ruchy korekcyjne, spodziewane jest wybicie.

Wykres dzięki Tradingview

Liczba fal

Kryptowalutowy trader @AltstreetBet nakreślił wykres LINK, stwierdzając, że altcoin kończy strukturę korekcyjną A-B-C.

Źródło: Twitter

Ruch wygląda jak struktura A-B-C (czarna), w której ruch wewnątrz kanału obejmuje falę B. Wybicie z kanału byłoby tego potwierdzeniem.

Jeśli tak, to potencjalnym celem dla szczytu całego ruchu LINK byłby poziom 40,60 USD. Dałoby to falom A:C stosunek 1:1 i dotarłoby do linii oporu równoległego kanału poprowadzonego przez dołki fal A i B (kolor biały).

Wykres dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz