Chainlink (LINK) przebija 50 USD i osiąga nowy rekord wszech czasów

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Chainlink przebił barierę 50 USD.

  • Wskaźniki techniczne są bycze i sugerują kontynuację trendu wzrostowego.

  • LINK/BTC wybił się z długoterminowego obszaru oporu na 80 000 satoshi.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Chainlink (LINK) ustanowił dziś nowy rekord wszech czasów powyżej bariery 50 USD. Wzrost ceny jest wspierany przez pozytywne sygnały techniczne. Również para LINK/BTC wygląda byczo, gdyż właśnie wybiła się z ważnego obszaru oporu na 80 000 satoshi.

Sponsorowane Sponsorowane

LINK przebija 50 USD

Cena LINK przebiła dziś psychologiczny poziom 50 USD i ustanowiła nowy rekord wszech czasów (ATH) na 51,20 USD. Stanowi to 15,5% wzrost w stosunku do poprzedniego ATH z dnia 15 kwietnia (żółta linia).

Wykres dzięki Tradingview

W stosunku do dołka na 29,85 USD z dnia 25 kwietnia jest to 72% wzrost osiągnięty w zaledwie 10 dni. Bycza akcja cenowa znajduje potwierdzenie w wybiciu na wolumenie (czerwona strzałka).

Wskaźniki techniczne dają bycze odczyty, jednocześnie pozostawiając miejsce na dalsze wzrosty. RSI przebija się powyżej linii 70. Oscylator stochastyczny znajduje się na byczym terytoriom i rośnie. MACD wygenerowało 5 kolejnych słupków rosnącej, byczej dynamiki (niebieska strzałka).

Sponsorowane Sponsorowane
Wykres dzięki Tradingview

Przyszły ruch

Kolejny cel dla Chainlink możemy znaleźć przez zewnętrzne zniesienia Fib liczone w stosunku do ostatniej korekty. Okazuje się, że poziom 1,618 Fib na 53,31 USD znajduje się w zgodności z oporem ze strony miesięcznego pivotu R3 na 52,75 USD.

Wykres dzięki Tradingview

Dlatego też obszar 52,50-53,50 USD (czerwony) może posłużyć jako krótkoterminowy opór. Kolejne cele odnajdujemy na 58,86 USD (2 Fib) oraz 67,83 USD (2,618 Fib).

LINK/BTC

Interesującą perspektywę przedstawia wykres LINK/BTC, w którym właśnie nastąpiło przebicie długoterminowego obszaru oporu na 80 000 satoshi (czerwona linia). Obszar ten wcześniej wielokrotnie służył jako opór i wsparcie.

Utrzymanie akcji cenowej powyżej tej linii umożliwi LINK osiągnięcie kolejnych, długoterminowych celów.

Wskaźniki techniczne potwierdzają byczą akcję cenową i wybijają się powyżej swoich długoterminowy oporów. Jedynie sygnatura wolumenu jest jeszcze wciąż stosunkowo niska (czerwona strzałka).

Wykres LINK/BTC dzięki Tradingview

Co więcej, LINK w dniu 15 kwietnia wybił się z opadającej linii oporu (niebieska), którą później kilkukrotnie zatwierdził jako wsparcie. Od 25 kwietnia kontynuowany jest ruch w górę i od tamtego czasu LINK zyskał 50% w stosunku do Bitcoina, ustanawiając lokalny szczyt na 93 825 satoshi.

Kryptowalutowy trader @CryptoMichNL opublikował na Twitterze wykres LINK/BTC, w którym również podkreślił wybicie z kluczowego obszaru oporu. Dwa kolejne długoterminowe cele dla Chainlink zaznaczył w obszarze 114 489 satoshi oraz 162 000 satoshi – obszar ATH.

Warto dodać jeszcze jeden obszar możliwej reakcji przy zewnętrznym zniesieniu 1,618 Fib poprzedniego ruchu spadkowego o wartości 101 405 satoshi. Jest to również poziom ostatnich lokalnych szczytów z września i października 2020 roku, po których nastąpiła pogłębiona korekta z ostatniego kwartału ubiegłego roku.

Wniosek

Chainlink ustanowił ATH powyżej 50 USD i kontynuuje wzrosty. W parze LINK/BTC wybił się z długoterminowego poziomu oporu i zmierza do zarysowanych wyżej celów.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Doktor i adiunkt na międzynarodowym uniwersytecie w Lublinie. Spędził 10 lat na studiowaniu filozofii przyrody i nauk o sporcie. Autor 4 książek i ponad 20 artykułów naukowych. Aktualnie wykorzystuje swój umysł dla dobra krypto społeczności. Entuzjasta analizy technicznej, wojownik Bitcoina oraz wielki zwolennik idei decentralizacji. Duc in altum!

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz