CEO BeInCrypto Alena Afanaseva zabierze głos na WomenTech Global Conference 2021

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • CEO BeInCrypto, Alena Afanaseva, wystąpi 8 czerwca na konferencji WomenTech Global Conference.

  • Afanaseva będzie mówić o tym, jak zbudować międzynarodową firmę medialną w branży blockchain i krypto.

  • Konferencja Women in Tech Global Conference rozpocznie się 7 czerwca i potrwa do 11 czerwca.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

BeInCrypto ma przyjemność ogłosić, że CEO Alena Afanaseva została wybrana jako prelegent na WomenTech Global Conference 2021. Celem WomenTech jest wspieranie kobiet w branży technologicznej, a mianowicie inżynierów, projektantów UX i marketerów cyfrowych.

Sponsorowane Sponsorowane

Afanaseva jest współzałożycielką i CEO BeInCrypto, publikacji poświęconej kryptowalutom i branży fintech od 2018 roku. Celem witryny jest wstrzyknięcie przejrzystości do branży nękanej przez fake newsy, nieoznakowane artykuły sponsorowane i płatne artykuły, które wyglądają jak uczciwe dziennikarstwo.

Afanaseva w przeszłości pracowała jako analityk finansowy i pełniła funkcję redaktora zarządzającego magazynu Currency Speculator. Posiada głęboką wiedzę na temat makroekonomii, polityki monetarnej, analizy fundamentalnej aktywów kryptowalutowych i technologii blockchain.

Afanaseva jest również dobrze zorientowana w obecnym stanie regulacji kryptowalut w Europie Wschodniej i na Bliskim Wschodzie.

Sponsorowane Sponsorowane

Wcześniej tej wiosny Afanaseva została mianowana wykładowcą na Rosyjskim Uniwersytecie Ekonomicznym Plekhanov, wiodącym i najstarszym uniwersytecie finansowym w Rosji, aby poprowadzić kurs zatytułowany “Rynek NFT: Wprowadzenie do sztuki cyfrowej”. Kurs zagłębia się w historię niewymiennych tokenów i techniczne aspekty tworzenia NFT, a także cyfrowe galerie i metody stosowane w wycenie krypto sztuki .

Budowanie międzynarodowej firmy medialnej

Prelekcja Afanasevy będzie dotyczyła tego, jak zbudować międzynarodową firmę medialną w branży blockchain i kryptowalut. Tematy, które zostaną poruszone, obejmują, jak zbudować silny międzynarodowy zespół, w jaki sposób technologia blockchain zmienia naszą teraźniejszość i przyszłość oraz zasady dziennikarstwa opartego na zaufaniu. Afanaseva powiedziała:

W ciągu ostatniego roku relacjonowaliśmy wiadomości w dziesięciu językach, zatrudniliśmy ludzi z 20 krajów, a prawie 40% z nich to kobiety. Muszę dodać, że branża kryptowalut jest zwykle zdominowana przez mężczyzn, ale nie w naszym przypadku. Blockchain zmienia świat, a my zmieniamy świat blockchaina. Możemy wzmocnić go za pomocą technologii, edukacji i możliwości kariery, aby pozytywnie zmienić świat.

Stanie się liderem międzynarodowej firmy informacyjnej jest wyzwaniem pod wieloma względami, ale stanie się liderem firmy medialnej w branży blockchain i kryptowalut niesie ze sobą wyjątkowe przeszkody. W swoim wystąpieniu Afanaseva opowie o swoim osobistym doświadczeniu w budowaniu wiodącej w branży kryptowalutowej firmy informacyjnej.

Jednym z ważniejszych tematów będzie to, jak rekrutować i zarządzać zespołem ponad 100 osób, które codziennie piszą w dziesięciu językach o przełomowych wiadomościach kryptowalutowych. Będzie też mówić o zasadach dziennikarstwa godnego zaufania, potencjale rynku, wschodzących technologiach i ich wpływie na nasze codzienne życie.

Konferencja WomenTech Global rozpocznie się 7 czerwca i potrwa do 11 czerwca. Przemówienie Afanasevej odbędzie się 8 czerwca o 6:10 rano EDT.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Matthew De Saro is a journalist and media personality specializing in sports, gambling, and statistics. Before joining BeInCrypto, his work was featured on Fansided, Forbes, and OutKick. With a background in statistical analysis and a love of writing, he takes an outside-the-box approach to reporting news.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz