CEO BeInCrypto, Alena Afanaseva, wygłosi wykład na temat NFT i blockchain na Uniwersytecie Plechanova

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • CEO i współzałożycielka BIC Alena Afanaseva została wykładowcą na wiodącej i najstarszej uczelni finansowej w Rosji.

  • Afanaseva poprowadzi kurs zatytułowany „Rynek NFT. Wprowadzenie do sztuki cyfrowej”.

  • Jej celem jest edukowanie ludzi, aby mogli nadążać za tym ciągle zmieniającym się światem.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

BeInCrypto z przyjemnością informuje, że CEO i współzałożycielka BIC Alena Afanaseva została mianowana wykładowcą na Rosyjskim Uniwersytecie Ekonomicznym im. Plechanova, wiodącej i najstarszej uczelni finansowej w Rosji.

Afanaseva poprowadzi kurs zatytułowany „Rynek NFT. Wprowadzenie do sztuki cyfrowej ”, który zagłębia się w historię niewymienialnych tokenów i techniczne aspekty tworzenia NFT. Program kursu obejmie również nauczanie o galeriach cyfrowych i metodach stosowanych w wycenie sztuki kryptograficznej.

Znaczenie edukacji w krypto i blockchainie

Jako lider międzynarodowej firmy medialnej zajmującej się blockchainem i kryptowalutami, Afanaseva bardzo dobrze wie, jak nowe technologie wpływają i zmieniają nasze życie. Jej celem jest edukowanie ludzi, aby mogli nadążać za tym ciągle zmieniającym się światem.

„Znaczenie technologii blockchain rośnie z każdym mijającym dniem, więc trudno jest zignorować jej rewolucyjny i obiecujący potencjał. Chcę opowiedzieć ludziom o najbardziej ambitnych i interesujących zastosowaniach blockchain, takich jak NFT i sztuka kryptograficzna, które fascynują mnie osobiście” – powiedział Afanaseva. Następnie dodała:

Chociaż NFT pojawiają się na pierwszych stronach gazet od 2017 r., to ten rynek jest wciąż na wczesnym etapie i uważam, że nie potrwa to długo, zanim najbardziej wartościowe aktywa świata rzeczywistego ulegną tokenizacji.

Kurs jest częścią szkolenia z zakresu blockchain i kryptowalut w ramach programu „Blockchain 2.0”, opracowanego wspólnie z CH Holding Company. Miesięczny kompleksowy kurs akademicki przeznaczony jest dla najwyższej klasy menedżerów, informatyków, liderów projektów i specjalistów finansowych.

Szkolenie rozpocznie się 7 kwietnia i potrwa do 13 maja. Możesz dołączyć i zarejestrować się tutaj.

Akademia BeInCrypto i projekt Learn

Edukacja nie jest nowością w BeInCrypto. Nasza Akademia od dawna zapewnia wszystkim edukację w zakresie technologii blockchain i kryptowalut. Oferuje szkolenia skoncentrowane na kryptowalutach dla nowych i doświadczonych traderów kryptowalutowych, którzy chcą budować i doskonalić swoje umiejętności handlowe.

Platforma e-learningowa zapewnia użytkownikom bezpłatne kursy online na temat technologii blockchain, analizy technicznej, strategii handlowych, zarządzania ryzykiem i innych rzeczy, których użytkownicy potrzebują, aby odnieść sukces jako trader kryptowalutowy.

W ramach projektu wiodący na świecie traderzy z ogromnym doświadczeniem na rynkach finansowych dzielą się z użytkownikami swoją wiedzą i spostrzeżeniami.

Platforma Learn (zakładka Edukacja) w BeInCrypto pomaga czytelnikom podnosić ich kompetencje w zakresie kryptowalut, oferując przewodniki dla początkujących, szczegółowe analizy i studia przypadków.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Doktor i adiunkt na międzynarodowym uniwersytecie w Lublinie. Spędził 10 lat na studiowaniu filozofii przyrody i nauk o sporcie. Autor 4 książek i ponad 20 artykułów naukowych. Aktualnie wykorzystuje swój umysł dla dobra krypto społeczności. Entuzjasta analizy technicznej, wojownik Bitcoina oraz wielki zwolennik idei decentralizacji. Duc in altum!

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now