Cardano zyskuje możliwości DeFi dzięki Bondly

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Cardano ogłosiło, że Bondly wprowadza nowe możliwości DeFi na swoją platformę.

  • Cardano spodziewa się, że do końca lutego 2021r. uruchomi swoją główną aktualizację Goguen.

  • Integracja wykorzystuje moment dynamicznego rozwijającego się rynku DeFi.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

IOHK, twórca Cardano, opublikował ogłoszenie na Twitterze, nazywając to „ogromnym krokiem” w misji firmy.

Cardano wprowadza pakiet aktualizacji pod nazwą Goguen. Te aktualizacje obejmują inteligentne kontrakty, zdecentralizowane aplikacje i możliwość wykorzystania tokenów natywnych. W październiku zespół ogłosił harmonogram wydania Goguena, który powinien nastąpić przed końcem lutego 2021r. Dzięki partnerstwu z Bondly, Cardano ma teraz do zaoferowania kompleksowe rozwiązanie od początku do końca.

Łączenie kropek

Bondly Finance, która jest najbardziej znana ze swojej platformy aplikacji zdecentralizowanych finansów (DeFi) Polkadot, uważa, że ​​połączenie Cardano jest uzupełnieniem jego obecnej oferty opartej na Ethereum i TRON.

Przed lutową premierą Bondly zaimportuje swoją monetę BONDLY do Cardano. Dalsze kroki obejmują integrację BSwap i BONDProtect, platformy obrotu pozagiełdowego Bondly oraz odpowiednio zdecentralizowanych produktów depozytowych i produktów ochrony kupujących.

Połączenie z Cardano zapewnia Bondly wzrost wydajności. Obecnie Ethereum nadaje transakcjom swój natywny priorytet ETH nad tymi, którzy używają innych tokenów. Cardano nie ma tego ograniczenia.

Tak więc po uruchomieniu Goguena Cardano będzie w stanie dorównać większości możliwości Ethereum, ale z mniejszą szansą na spowolnienie w przypadku, gdy ktoś wymyśli Cardano Kitties.

Pierwsze Liqwidy

IOHK ogłosił również 8 grudnia, że ​​połączy się z inną firmą w ramach projektu Catalyst. Ten projekt ma na celu eksperymenty mające na celu urzeczywistnienie wizji społeczności Cardano w zakresie otwartości i demokracji.

Rynek pożyczkowy DeFi Liqwid będzie pierwszą firmą współpracującą z IOHK na Catalyst. Liqwid już działa w środowisku Cardano, oferując użytkownikom sposób pożyczania i pożyczania aktywów.

Dojrzały do ​​zbioru

Działania Cardano pojawiają się w czasie, gdy zdecentralizowana dziedzina finansów dojrzewa. Bóle wzrostu sprawiają, że jest to okazja. Według Dappradara Ethereum, gdzie występuje większość aktywności DeFi, jest drogie.

Jest to problem w branży opartej częściowo na idei, że transfery aktywów oparte na pieniądzach fiducjarnych kosztują zbyt wiele. Ponadto kwestia wydatków bezpośrednio wpływa na projekty DeFi. Według Dappradara 85% dziennych aktywnych portfeli w Ethereum stanowiły aplikacje DeFi.

Aktywność Ethereum również osiąga najwyższe w historii poziomy. Jak informowaliśmy, zarówno liczba, jak i procent aktywnych adresów ETH od ponad roku stale rośnie. Wolumen transakcji również wzrósł – o 1784% rok do roku na koniec listopada, według Dappradar.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

The opinion of BeInCrypto staff in a single voice.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now