Cardano pojawia się na terminalu Bloomberg

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Bloomberg dodał Cardano do swojego terminalu, gdzie inwestorzy analizują aktywa.

  • Doświadczając już ogromnego wzrostu, dodanie powinno zapewnić aktywowi jeszcze większą ekspozycję.

  • Oczekuje się, że w nadchodzących miesiącach projekt Goguen rozpocznie kolejną fazę swojego roadmap.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Terminal Bloomberg dodał Cardano (ADA), wystawiając aktywo do publicznej informacji dla profesjonalnych inwestorów.

Ta wiadomość jest mocnym bodźcem dla konkurenta Ethereum. Użytkownicy Twittera opublikowali zrzuty ekranu z włączenia Cardano 15 marca.

Obraz zawiera krótkie wyjaśnienie, czym jest Cardano i jak działa.

Bloomberg Terminal jest używany przez profesjonalnych handlowców i kosztuje około 24 000 USD rocznie. Jest to znaczące narzędzie i prawdopodobnie zapewni Cardano dużo uwagi.

Założyciel Charles Hoskinson skomentował nawet, że teraz jest „rozpoznawany na lotniskach”.

Następna aktualizacja Cardano (ADA) wprowadzi inteligentne kontrakty

Architektura techniczna Cardano różni się od innych sieci blockchain. Projekt jest tworzony przez wiele lat i obecnie przechodzi etapową aktualizację. Obecnie znajduje się w fazie Goguen, która wkrótce ma się ukazać.

W zeszłym roku w ramach projektu zakończono aktualizację Shelley, która przyniosła większą decentralizację sieci. Nadchodzące fazy zajmą się ulepszeniami inteligentnych kontraktów, rozwiązaniami skalowania i mechanizmami zarządzania.

Cardano Roadmap

Istnieje jednak pewien sceptycyzm co do popularności Cardano. Sieć nie posiada żadnych popularnych aplikacji, co sprawiło, że niektórzy inwestorzy zaczęli się zastanawiać, dlaczego została tak wysoko oceniona.

Wystrzał Cardano na Księżyc

ADA jest jednym z najlepiej radzących sobie kryptowalut w trwającej hossie. Obecnie ADA zajmuje szóste miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej, ale przez ostatnie kilka tygodni zajmowało trzecie miejsce.

Cena nieznacznie spadła w ciągu ostatnich 24 godzin, ale pozostała znacznie wyższa niż jej poziomy sprzed 2021r.

Cena ADA: CoinMarketCap

Wartość rynkowa Cardano została podniesiona przez nagły wzrost zainteresowania. Mike Novogratz, dyrektor generalny Galaxy Digital, również zapytał o sieć i jej aplikacje.

Zasób trafił na kolejne nagłówki gazet, gdy Binance ogłosiło, że będzie obsługiwać hard fork i aktualizację Cardano (ADA) – Mary. Mniej więcej w tym samym czasie wydobywanie płynności w Cardano uzyskało również wsparcie w Binance Smart Chain.

Aktualizacja Goguena wkrótce

ADA ma szansę jeszcze bardziej zyskać na wartości wraz ze zbliżającym się nadejściem ulepszenia Goguen. Dzięki temu do sieci trafiają inteligentne kontrakty, co powinno znacznie zwiększyć potencjał aplikacji.

Aktualizacja Goguen została poprzedzona przez Mary, która weszła w życie 1 marca. Dzięki natywnym tokenom i obsłudze wielu aktywów możliwej dzięki aktualizacji, programiści będą mogli zbudować zdecentralizowaną gospodarkę w sieci.

Takie wydarzenia skłoniły duże firmy do inwestowania w ten sektor aktywów. FD7 Ventures z siedzibą w Dubaju odłożył ostatnio 250 milionów dolarów na finansowanie firm budujących rozwiązania na Cardano i Polkadot.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Rahul Nambiampurath is an India-based Digital Marketer who got attracted to Bitcoin and the blockchain in 2014. Ever since, he's been an active member of the community. He has a Masters degree in Finance. <a href="mailto:editorinchief@beincrypto.com">Email me!</a>

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now