Cardano (ADA) wyprzedza USDT i XRP ustanawiając nowy ATH na 1,83 USD

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • ADA osiągnęła w niedzielę nowy rekord wszech czasów wynoszący 1,83 USD.

  • Cardano jest dziś 5. kryptowalutą z kapitalizacją na poziomie 56,7 mld USD.

  • Partnerstwa afrykańskie popychają ekspansję ADA.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cardano (ADA) osiągnęło kolejny rekord wszech czasów w niedzielę, dotykając 1,83 USD na giełdzie Binance.

SponsorowaneSponsorowane

Cardano jest w trakcie gwałtownego wzrostu, a w niedzielę projekt osiągnął nowe ATH. Wcześniejszy rekord na poziomie 1,70 USD odnotowany był zaledwie dzień wcześniej, niedługo po tym, jak ADA rozpoczęła kolejny impuls wzrostowy po długiej konsolidacji.

Wykres dzięki Tradingview

Wzrost ceny oznacza teraz, że ADA przekroczyła kapitalizację rynkową USDT i XRP, zajmując piąte miejsce w rankingu kryptowalut. Jej całkowita kapitalizacja rynkowa wynosi aktualnie 56,7 mld USD.

SponsorowaneSponsorowane
Źródło: CoinMarketCap

Cardano aktywnie się rozwija

Projekt nadal rośnie. Impuls wzrostowy nastąpił po niedawnym ogłoszeniu, że spółka macierzysta Cardano Input Output nawiązała współpracę z World Mobile Group.

Wydaje się, że partnerstwo to rozszerzy zakres zastosowań Cardano w krajach afrykańskich, takich jak Tanzania i Etiopia.

CEO Cardano, Charles Hoskinson, wypowiedział się wcześniej o planie działania firmy. Przyznanie, że platforma nie osiągnęła swoich pięcioletnich celów wyznaczonych w projekcie. Hoskinson stwierdził:

Oczywiście jestem osobą bardzo optymistyczną i zwykle nie doceniam inżynierii i złożoności naukowej, więc nie osiągnęliśmy wyznaczonego kamienia milowego. 2021 jest maksymalnie wypełnionym rokiem, w którym zbieramy wszystko i włączamy wszystkie rzeczy, o których marzyliśmy przez ostatnie pięć lat.

Ekosystem Cardano niedawno ogłosił również plany uruchomienia swojego pierwszego w historii stablecoina, AgeUSD. Wygląda na to, że algorytmiczny stablecoin ogranicza ekspozycję na niestabilne rynki kryptowalut. W branży nieustannie rośnie popularność stablecoinów. Wygląda na to, że AgeUSD zwiększy wartość ekosystemu w tym aspekcie.

Cardano ma obecnie roadmap rozpisany do 2025 roku. Aktualizacja Voltaire jest ostatnim etapem ich mapy drogowej. Zgodnie z nią „era Voltaire’a zapewni dla Cardano ostatnie elementy wymagane, aby sieć stała się samowystarczalnym systemem”.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Ryan ist ein Fintech-Spezialist mit einer Leidenschaft für Kryptowährungen und Blockchain-Einführung. Er entdeckte Bitcoin im Jahr 2016, als er in ein Ponzi-Programm investierte, und es war die beste Entscheidung, die er jemals getroffen hat.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz