Brave wchodzi we współpracę z blockchainową grą Splinterlands

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Przeglądarka Brave ogłosiła partnerstwo z blockchainową grą karcianą Splinterlands.

  • Firmy w ramach partnerstwa będą realizować nowe inicjatywy marketingowe i wprowadzać integrację pomiędzy dwoma platformami.

  • Od teraz przeglądarka Brave będzie oficjalną przeglądarką Splinterlands.

  • Wraz z partnerstwem, Splinterlands zintegruje natywny token Brave, czyli Basic Attention Token (BAT).

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Przeglądarka Brave ogłosiła partnerstwo z Splinterlands, blockchainową grą karcianą. Firmy weszły we współpracę, aby zapewnić użytkownikom bardziej satysfakcjonujące doświadczenia, przy jednoczesnym promowaniu wolności i prywatności.

Według Splinterlands, firmy w ramach partnerstwa będą realizować nowe inicjatywy marketingowe i wprowadzać integrację pomiędzy dwoma platformami.

Jak możemy przeczytać w poście na blogu platformy gamingowej, obie firmy mają podobne aspiracje. Chcą nagradzać użytkowników za poświęcony przez nich czas i uwagę. Od teraz przeglądarka Brave będzie oficjalną przeglądarką Splinterlands. Oprócz tego platforma zachęca swoich użytkowników do używania Brave’a podczas wykonywania wszelkich czynności w internecie.

Co najważniejsze, wraz z partnerstwem Splinterlands zintegruje natywny token Brave, czyli Basic Attention Token (BAT). Użytkownicy będą mogli wydawać BAT bezpośrednio na zakup kredytów w grze. Kredyty z kolei można będzie później wykorzystać na zakup ulepszeń, przedmiotów, a nawet kolekcjonerskich kart od innych graczy.

Brave w swoim ogłoszeniu zaznaczył, że dzięki współpracy będzie promował Splinterland wśród swoich 19 mln użytkowników Przeglądarka będzie pokazywać reklamy Splinterlands użytkownikom, którzy zgodzą się na ich wyświetlanie. Firma podkreśliła też, że ci którzy obejrzą reklamy, otrzymają tokeny BAT.

Czym jest Splinterlands?

Splinterlands to kolekcjonerska gra karciana oparta na blockchainie Hive. Gracze rywalizują o ograniczoną pulę nagród w postaci tokenów, znanych jako Dark Energy Crystals (DEC). Ponadto starają się zdobyć wyjątkowo rzadkie i wartościowe NFT z codziennych questów i dwutygodniowych sezonowych nagród.

Według DappRadar, Splinterlands zajmuje pierwsze miejsce wśród najczęściej rozgrywanych blockchainowych gier. W ciągu ostatnich 24 godzin obsłużyła ona 5740 aktywnych użytkowników.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now