Brave Browser oferuje NFT w partnerstwie z Origin Protocol

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • NFT można teraz kupić bezpośrednio przez Brave Browser.

  • CryptoPunks zdominował sprzedaż w tym tygodniu.

  • OGN i BAT wzrosły o ponad 100% w ciągu ostatnich 30 dni.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Oparta na kryptografii przeglądarka internetowa Brave dołącza do pociągu z niewymienialnymi tokenami, udostępniając własne oferty we współpracy z Origin Protocol.

W ogłoszeniu z 18 lutego Origin Protocol stwierdził, że oficjalny Brave Store od Brave Browser oferuje NFT z limitowanej edycji. Przeglądarka niedawno zorganizowała konkurs na memy, a 40 NFT od najlepszych uczestników jest teraz dostępnych do sprzedaży w sklepie.

Luke Mulks, wiceprezes ds. operacji biznesowych w Brave, stwierdził, że jest nadzieja na ożywienie w nadchodzących miesiącach większej współpracy NFT i kryptowalut, dodając:

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Origin w celu wprowadzenia dodatkowego narzędzia BAT z obsługą zakupów NFT w Brave Store. NFT nadal są siłą wschodzącą w przestrzeni kryptowalut, a na rynku pojawiają się coraz bardziej nowatorskie przypadki użycia.

Brave to przeglądarka o otwartym kodzie źródłowym, chroniąca prywatność, obsługiwana przez token Basic Attention Token (BAT). Oferuje sieć ponad miliona partnerów w zakresie treści i ponad 465 reklamodawców z 25 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie.

Origin Protocol to platforma oparta na ekonomii współdzielenia, stworzona w celu łączenia kupujących i sprzedających, jednocześnie eliminując pośrednika. We wrześniu 2017r. uruchomił oprocentowany stablecoin Origin Dollar (OUSD).

Wzrost sprzedaży NFT w 2021 roku

W niedawnym raporcie The Defiant stwierdzono, że sprzedaż NFT osiągnęła rekordowy poziom 100 milionów dolarów w ciągu ostatnich 30 dni. Według dostawcy danych z rynku CryptoSlam, NBA TopShot to najlepiej sprzedająca się kolekcja NFT, która w ciągu ostatniego tygodnia wzrosła na wartości o prawie 20 milionów dolarów.

Rynek wtórny NFT OpenSea zwrócił uwagę na liczbę nowo przybyłych na swoich listach rankingowych, które informują, że CryptoPunks wykazał najwyższe obroty. Nowe kolekcje NFT o nazwach Hashmasks i Bullrun Babes również weszły na listy przebojów i sprzedają się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki.

W tym tygodniu DEX SushiSwap utworzył nowe fundusze indeksowe dla niezwykle popularnej kolekcji NFT CryptoPunks, umożliwiającej zapewnienie płynności w celu zarabiania tokenów PUNK.

Tegoroczna wirtualna konferencja ETHDenver została zdominowana przez DeFi i nowe projekty zorientowane na NFT, z których wiele prawdopodobnie trafi do głównego nurtu w 2021 roku.

OGN, aktualizacja ceny tokena BAT

Natywny token OGN Origin Protocol kosztuje 0,41 USD, czyli o prawie 6% więcej niż jego dzisiejsze dzienne otwarcie. Jeszcze nie powrócił do najwyższego poziomu w historii, ustalonego w sierpniu 2020r., kiedy osiągnął 0,54 USD, ale od początku lutego wzrósł o imponujące 101%.

Tymczasem BAT wzrósł o 2% na wykresie dziennym, nieco ponad 0,58 USD w momencie publikacji. Token oparty na przeglądarce wzrósł o 92% od początku lutego, choć jest to wciąż znacznie mniej niż ATH ze stycznia 2018r., które wyniosło nieco poniżej dolara.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Martin pisze o cyberbezpieczeństwie i informatyce od dwóch dekad. Ma wcześniejsze doświadczenie w tradingu oraz aktywnie zajmuje się branżą blockchain i kryptowalut od 2017 roku.

OBSERWUJ AUTORA

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!