BNB osiąga nowy ATH w obliczu kwartalnego spalania tokenów

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • BNB wybił się z symetrycznego trójkąta.

  • Wykres tygodniowy i dzienny zaczął wykazywać słabość.

  • BNB prawdopodobnie znajduje się w ostatniej fali hossy.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Binance Coin (BNB) szybko rośnie od czasu wybicia się z symetrycznego trójkąta w dniu 30 marca.

Wydaje się, że BNB znajduje się w piątej fali trwającego impulsu zwyżkowego.

Spalanie tokena BNB

Podczas swojej premiery Binance zobowiązało się spalić 100 milionów BNB.

Program spalania obejmuje coroczne odkupienie i zniszczenie tokenów BNB w celu zmniejszenia całkowitej podaży. Nie odbywa się to jednak poprzez spalanie tokenów od zewnętrznych hodlerów. Zamiast tego dzieje się to poprzez spalanie tokenów ze skarbca zespołu Binance.

W dniu 15 kwietnia miało miejsce 15. kwartalne spalenie BNB. Spalono w nim 1 099 888 tokenów, które przy obecnej cenie mają wartość 593 mln USD.

Wybicie BNB z trójkąta

W dniu 30 marca BNB wybił się z symetrycznego trójkąta. Od tego czasu cena znacznie wzrosła.

W dniu 10 kwietnia osiągnęła nowy rekord wszech czasów (ATH) na poziom 638,5 USD. Jest to wzrost o 132% w stosunku do poziomu wybicia. Od tamtego czasu cena altcoina spada.

Token odnotował szczyt dokładnie na zewnętrznym zniesieniu 2,61 Fib poprzedniego ruchu w dół. Następny obszar oporu to 769 USD.

Pomimo długoterminowego wzrostu wskaźniki techniczne zaczęły spadać. Jest to szczególnie widoczne w przejściu RSI poniżej 70. Ponadto MACD wykonał jeden niższy słupek dynamiki, a oscylator stochastyczny zaczął się obniżać.

Dlatego możliwe jest, że ruch w górę stopniowo osiąga szczyt.

Wykres dzięki Tradingview

Ruch tygodniowy BNB

Wykres tygodniowy już wykazuje oznaki słabości. Po pierwsze, na RSI rozwija się niedźwiedzia dywergencja.

Po drugie, choć zależeć to będzie jeszcze od zamknięcia, tygodniowy interwał potencjalnie tworzy świecę spadającej gwiazdy. Jest to postrzegane jako niedźwiedzi znak, który często prowadzi do odwrócenia trendu.

Niemniej jednak do tygodniowego zamknięcia pozostały jeszcze dwa dni. Tym samym ten potencjalny niedźwiedzi znak odwrócenia nadal może zostać unieważniony.

Wykres dzięki Tradingview

Liczba fal

Trójkąty symetryczne są częstą strukturą dla czwartej fali. Dlatego jest prawdopodobne, że wybicie z tego trójkąta jest falą piątą.

Dlatego BNB prawdopodobnie znajduje się w piątej i ostatniej fali hossy.

Chociaż nie możemy określić, czy piąta fala się przedłuży, to BNB prawdopodobnie zbliża się do szczytu swojego impulsu zwyżkowego.

Jeśli piąta fala się przedłuży, to token znajdzie dwa najbardziej prawdopodobne cele dla szczytu tego ruchu na 774 i 939 USD.

Wykres dzięki Tradingview

Wniosek

Podsumowując, BNB wydaje się być w piątej i ostatniej fali hossy. Podczas gdy obecna fala może sięgnął 774 USD lub nawet 939 USD (mało prawdopodobne), obecny ruch wzrostowy wydaje się zbliżać do końca.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now