BLES ogłasza launchpad umożliwiający tokenizowane finansowanie dla twórców NFT

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Blind Boxes (BLES) wypuszcza swój własny launchpad.

  • Wersja startowa będzie działać już w ten weekend.

  • Posiadacze tokenów BLES otrzymają priorytetowy dostęp do wydarzeń związanych z finansowaniem tokenów społecznościowych.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Blind Boxes (BLES) wypuszcza swój własny launchpad. Tokenizowana platforma pozyskiwania funduszy dla tokenów niewymiennych (NFT).

Sponsorowane Sponsorowane

Blind Boxes ogłosił swoje najnowsze osiągnięcie w postaci własnego startera. Launchpad umożliwia twórcom prowadzenie zdecentralizowanych kampanii finansowania społecznościowego bezpośrednio z platformy Blind Boxes. BLES to pierwsza platforma z wyselekcjonowanymi gamifikowanymi NFT.

Wersja startowa będzie działać w ten weekend w podobny sposób jak początkowa oferta dex (IDO). Ale zaspokoi potrzeby twórców na platformie.

Starter NFT premium

Kolekcjonerzy platformy będą mogli korzystać z tantiemów, stając się wczesnymi inwestorami w projekty na platformie startowej. Kolekcjonerzy będą mogli używać swoich tokenów społecznościowych od artystów na platformie do różnych narzędzi. Takich jak udział artystów w zyskach do przyszłej sprzedaży.

Sponsorowane Sponsorowane

Posiadacze tokenów BLES otrzymają priorytetowy dostęp do wydarzeń związanych z finansowaniem tokenów społecznościowych. Obejmuje to możliwość udziału w projektach sprawdzonych przez firmę.

Naszym celem jest przedstawienie naszej społeczności innowacyjnych, obiecujących projektów NFT o wysokiej jakości.

– stwierdzono w komunikacie prasowym

Ekspansja BLES trwa

Platforma działa obecnie w wersji beta. Z artystą 3D Vangiem Cki, który jest już aktywny na rynku ze swoją kolekcją „KRYSALID”. Cki skomentował kolekcję, mówiąc:

To nie jest tylko sztuka. To projekty z mojej wizji świata science fiction, które istniały w mojej głowie od wielu lat. Teraz są na zawsze skrystalizowane na blockchainie.

Artysta 3D jest dobrze znany ze swoich prac w kilku topowych grach na konsolę Xbox, w tym Call of Duty: Black Ops 3.

Blind Boxes ogłosił również niedawno swój program wydobywania płynności, który umożliwi posiadaczom BLES zarabianie pasywne. Dostawcy płynności otrzymają nagrody za staking. Dzięki partnerstwu z PancakeSwap, 900 000 BLES zostanie rozdane w nagrodach dla stakerów BNB i BLES.

Blind Boxes oferuje również wydobywanie płynności poprzez zdecentralizowaną giełdę 1inch. Przydzielono na tę akcję BLES o wartości 200 000 USD dla stakerów ETH i BLES na platformie.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Ryan ist ein Fintech-Spezialist mit einer Leidenschaft für Kryptowährungen und Blockchain-Einführung. Er entdeckte Bitcoin im Jahr 2016, als er in ein Ponzi-Programm investierte, und es war die beste Entscheidung, die er jemals getroffen hat.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz