Bitcoin zbliża się do końca tygodnia na stosunkowo słabszej nucie. Jak poinformował wczoraj BeInCrypto, pojawiła się szansa dla byków na rozpoczęcie nowego rajdu poprzez podniesienie ceny powyżej 9 460 dolarów bez dalszej zwłoki.

Ostatecznie wydarzyło się coś odwrotnego, w piątek BTC zanurzył się aż do 9 200 dolarów. Od tego czasu cena nieznacznie się poprawiła i obecnie wynosi około 9.370 dolarów. Jak nasi czytelnicy zapewne wiedzą, Bitcoin zazwyczaj “huśta się” ostro w weekendy, a cena ma tendencję do spadania.

Tak więc, ogólnie rzecz biorąc, kursy są dość wysokie, że byki będą musiały czekać trochę dłużej na następny rajd. Więcej na ten temat oraz i inne wielkie historie z tego dnia w wydaniu BeInCrypto Cryptocurrency News Roundup.

Bitcoin nie jest w stanie utrzymać kluczowego wsparcia [Analiza]

Cena Bitcoina jest obecnie bardzo zbliżona do obszaru wsparcia na poziomie 9.250 dolarów, co jest poziomem 0,5 Fib całego ruchu w górę, który rozpoczął się 15 czerwca. Cena osiągnęła ten obszar 17 czerwca i od razu odbiła się w górę na ponadprzeciętnym wolumenie.

Obecne odbicie jest wyraźnie słabsze, zarówno pod względem wielkości jak i wolumenu. Jest to niedźwiedzi znak, który wskazuje, że byki mogą tracić na sile.

  • Cena Bitcoina jest notowana w okolicach obszaru wsparcia 9 250 dolarów.
  • Cena jest handlowana wewnątrz długoterminowego klina opadającego.
  • BTC handluje w dłuższym okresie czasu od 8.500$ do 10.100$.

Przeczytaj Pełną Analizę

Coinbase: kontrowersyjna historia giełdy kryptowalut [ANALIZA]

W jednej z największych giełd kryptograficznych na świecie – Coinbase, jest wiele rzeczy, które można podziwia. Byłoby niesprawiedliwe sugerować inaczej. Jednak coraz większa liczba użytkowników i członków społeczności krypto coraz bardziej obawia się różnych kontrowersji związanych z Coinbase.

Niektóre z krytycznych uwag pod adresem Coinbase są oczywiście bardziej aktualne niż inne i warto przyjrzeć się im bardziej szczegółowo. W tym artykule, kolega z BIC Anton Lucian próbuje przełamać długą historię kontrowersji związanych z Coinbase. Być może najważniejsze w artykule jest to czy wymiana ta podjęła konkretne działania w celu rozwiązania tych problemów, czy nie.

Przeczytaj pełną analizę

Kiedy te dwie kryptowaluty zaczną ruch w górę?

Cena EOS jest prawdopodobnie poddawana formacji podwójnego dna, która jest wzmacniana przez byczą dywergencję na RSI. Akcja cenowa jest jednak dość nietypowa i nie ma tu żadnej gwarancji, że nastąpi jej odwrócenie.

Tymczasem główny obszar wsparcia dla DASH znajduje się pod adresem ฿0.0076. Cena osiągnęła ten poziom 14 maja i zainicjowała gwałtowny ruch w górę. Dotykała ona tego poziomu ponownie 15 lipca, ale nie udało się jej przełamać i istnieje ryzyko, że ponownie spadnie poniżej tego poziomu.

EOS handluje w przedziale od 2700 do 2900 satoshis.

Cena jest handlowana wewnątrz krótkoterminowego trójkąta symetrycznego.
DASH handluje wewnątrz obszaru wsparcia ฿0.0076.

Przeczytaj Pełną Analizę

Inwestorzy rzucili się na nowego “świętego Graala” – przedstawiamy Liquidity Mining

Opisana jako “rolnictwo na rzecz utrzymania płynności” lub “mining płynności” to nowa metoda generowania majątku jest tokenowym mechanizmem dystrybucji protokołów DeFi.

Uczestnicy poszczególnych platform mogą zarabiać na tokenach, dostarczając do sieci aktywa cyfrowe lub płynność. Celem końcowym jest tutaj zwiększenie wykorzystania protokołu i płynności. W przypadku popularnego projektu Compound, wydaje się, że działa on całkiem dobrze.

Przeczytaj pełny artykuł