Bitcoin i inne kryptowaluty z rabatem w Black Friday

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Byczy rynek Bitcoina dobrze wróży kupującym w Black Friday.

  • Kilka platform oferuje kuszące rabaty.

  • Hodlerzy mogą zdecydować się na spieniężenie swoich aktywów, gdy rynek jest na wysokim poziomie.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Byczy rynek Bitcoina idealnie dopasował się do tegorocznego Black Friday. Posiadacze mają okazji transakcyjnych, z których mogą skorzystać.

Rok 2020 był niezwykłym rokiem dla kryptowalut, nawet jak na jego dzikie standardy. Od dołków w marcu po szybki wzrost w ostatnich kilku miesiącach, rok był pełen emocji i aktywności. Pomijając cenę, zaobserwowaliśmy również istotne zmiany, takie jak wsparcie ze strony PayPal i dalsze wyjaśnienie przepisów regulacyjnych na całym świecie.

Być może te zmiany pomogły Bitcoinowi osiągnąć niemal niezrównane poziomy. Inwestorzy będą zadowoleni, gdy dowiedzą się, że jest jeszcze czas, aby rynek kryptowalut mógł dalej się umacniać. Wciąż liżąc swoje rany po wczorajszych stratach, BTC wykazuje odporność i determinację, by przekroczyć 20 000 USD.

Historycznie podchodząc do sprawy, Bitcoin radził sobie dobrze w ostatnim miesiącu roku, a rosnące zainteresowanie inwestorów instytucjonalnych dobrze wróży temu aktywowi. Bank inwestycyjny JPMorgan Chase zauważył, że w III kwartale napłynęło jeszcze więcej funduszy instytucjonalnych w porównaniu z drugim kwartałem 2020r. Dotychczasowa aktywność inwestycyjna była zgodna z przewidywaniami Tylera Winklevossa dotyczącymi „tsunami inwestorów”.

Hossa Bitcoina dobrze zbiegła się w czasie z tegorocznym wydarzeniem detalicznym w Black Friday, ponieważ dostępnych jest wiele ofert i okazji. Jest to szczególnie przydatne dla inwestorów detalicznych, którzy mogą teraz zarobić na transakcjach wymiany, aby uzyskać jedne z najlepszych cen w tym czasie.

Ci, którzy coraz poważniej podchodzą do swoich inwestycji w kryptowaluty, mogą również przyjrzeć się ofertom portfeli na Black Friday. Może to być szczególnie przydatne w przypadku portfeli sprzętowych, które są najlepszymi narzędziami do przechowywania i ochrony środków.

Inwestorzy mogą również odłożyć część środków na kursy handlu kryptowalutami. To świetny sposób, aby dowiedzieć się, jak uzyskać największą wartość z obecnego biegu byków Bitcoina, a także szansę nauczyć się cennej umiejętności w przystępnej cenie.

Ale być może wielu posiadaczy kryptowalut będzie chciało po prostu mieć miejsce do wydania swoich Bitcoinów. Kilka platform oferuje okazje na zakupy w Black Friday z obsługą Bitcoin. Przy tak dużych zasobach, jak teraz, może to być idealny czas na spieniężenie. Te promocje obejmują usługi technologiczne, karty podarunkowe i zabawki.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Rahul Nambiampurath is an India-based Digital Marketer who got attracted to Bitcoin and the blockchain in 2014. Ever since, he's been an active member of the community. He has a Masters degree in Finance. <a href="mailto:editorinchief@beincrypto.com">Email me!</a>

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now