EXCLUSIVE Bitcoin (BTC) odzyskuje wsparcie po odrzuceniu z 58 000 USD

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • BTC rośnie od dnia 5 maja.

  • Wsparcie i opór wynoszą odpowiednio 53 000 i 58 000 USD.

  • Potencjalnie znajduje się wewnątrz krótkoterminowego klina.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cena Bitcoina (BTC) rosła od dnia 5 maja, ale została odrzucona zaraz po tym, jak następnego dnia osiągnęła obszar oporu na 58 000 USD.

Sponsorowane Sponsorowane

Oczekuje się, że BTC znajdzie wsparcie na jednym z dwóch poziomów wsparcia Fib opisanych poniżej. Następnie prawdopodobne jest wybicie z aktualnego wzorca.

Trwające odbicie BTC

BTC poruszał się w górę od odbicia na obszarze wsparcia o wartości 53 000 USD w dniu 5 maja. Ten obszar wsparcia jest utworzony przez poziom zniesienia 0,5 Fib ostatniego ruchu w górę (biały).

Ruch wzrostowy trwał do momentu osiągnięcia szczytu na poziomie 58 360 USD. Ten lokalny szczyt został osiągnięty bardzo blisko poziomu zniesienia 0,618 Fib (czarny) względem ostatniego ruchu w dół.

Sponsorowane Sponsorowane

BTC został następnie odrzucony i od tego czasu spada.

Wskaźniki techniczne są stosunkowo neutralne. MACD jest dodatni, a RSI jest powyżej 50. Jednak oba pokazują brak dużej dynamiki, co z kolei nie potwierdza kierunku trendu.

Wykres BTC dzięki Tradingview

Krótkoterminowy ruch BTC

Wykres krótkoterminowy pokazuje, że cena osiągnęła obszar wsparcia przy zniesieniu 0,618 Fib na poziomie 55 000 USD i zaczęła się odbijać. Potencjalnie stworzyła wzór podwójnego dna, co jest widoczne w przypadku długich dolnych knotów.

Następnym obszarem wsparcia jest poziom zniesienia 0,786 Fib na 54 350 USD.

Chociaż BTC może spaść w kierunku tego drugiego, to oczekuje się, że utworzy wyższy dołek i wzrośnie. Jest tak, ponieważ wydaje się prawdopodobne, że wraz z odbiciem z dnia 5 maja zapoczątkowany został nowy impuls.

Wykres BTC dzięki Tradingview

Wykres 30-minutowy pokazuje opadający klin, który zwykle jest uważany za byczą formację odwrócenia.

Wskazuje również, że cena prawdopodobnie wybije się i zacznie rosnąć.

Wykres BTC dzięki Tradingview

Wniosek

Oczekuje się, że BTC znajdzie wsparcie na poziomach wsparcia przy zniesieniu 0,618 lub 0,786 Fib i później wybije się z opadającego klina.

Aby zapoznać się z długoterminową prognozą Bitcoina (BTC), kliknij tutaj.

Aby zapoznać się z poprzednią analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz