EXCLUSIVE Bitcoin (BTC) odzyskuje 38 000 USD po masywnym wybiciu

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Bitcoin odzyskał wsparcie na poziomie 38 000 USD.

  • Dzienne wskaźniki są bycze.

  • BTC jest prawdopodobnie w fali C struktury A-B-C.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Bitcoin (BTC) rozpoczął tydzień 19-25 lipca ruchem spadkowym, który doprowadził do dołka na poziomie 29 278 USD w dniu 20 lipca. Jednak od tego czasu cena wzrasta, odzyskując obszar horyzontalnego wsparcia na 31 300 USD, a następnie 38 000 USD.

Sponsorowane

Sponsorowane

BTC zbliża się do oporu na poziomie 40 550 USD, którego przebicie mogłoby pozwolić na kontynuację gwałtownego ruchu w górę.

Długoterminowy ruch BTC

Bitcoin rozpoczął tydzień 19-25 lipca od spadków, spadając do dołka na poziomie 29 278 USD. Następnie jednak nastąpił gwałtowny ruch w górę i udało się osiągnąć szczyt na poziomie 35 398 USD oraz zamknięcie na poziomie 35 381 USD. Stworzyło to tygodniową byczą świecę pochłaniającą.

Sponsorowane

Sponsorowane

BTC wciąż jest notowany powyżej poziomu wsparcia zniesienia 0,618 Fib na 27 050 USD.

Pomimo tego, wskaźniki techniczne na tygodniowych interwałach są nadal niedźwiedzie. MACD jest negatywny i spada, RSI spadł poniżej 50, a oscylator stochastyczny utworzył niedźwiedzi krzyż.

Dlatego jest prawdopodobne, że długoterminowy trend jest nadal niedźwiedzi.

Wykres BTC dzięki Tradingview

BTC odzyskuje wsparcie

Wykres dzienny zapewnia bardziej byczą perspektywę. Widzimy, że spadek z dnia 20 lipca okazał się być tylko niedźwiedzią pułapką, ponieważ BTC odzyskał obszar horyzontalny obszar na 31 300 USD wkrótce potem.

Następnie zapoczątkował gwałtowny ruch w górę i utworzył sześć byczych świec z rzędu.

Do tej pory osiągnął szczyt na poziomie 39 799 USD i jest bardzo blisko szczytu zakresu na poziomie 40 500 USD.

W przeciwieństwie do tygodniowych ram czasowych, wskaźniki techniczne są bycze na wykresie dziennym. RSI przesunął się powyżej 50, a oscylator stochastyczny jest bliski utworzenia byczego krzyża. Dodatkowo, MACD przesuwa się w górę, mimo że linia sygnału nie jest jeszcze pozytywna.

Wykres BTC dzięki Tradingview

Liczba fal

Najbardziej prawdopodobna liczba fal sugeruje, że BTC znajduje się w fali B (biała) długoterminowej struktury korekcyjnej A-B-C, która obowiązuje od kwietniowego rekordu wszech czasów.

Liczba podfal jest pokazana na pomarańczowo, sugerując, że Bitcoin znajduje się w podfali C.

Najbardziej prawdopodobny cel dla szczytu tego ruchu znajduje się pomiędzy 42 181 a 42 435 USD. Dałoby to falom A:C stosunek 1:1,61 (pomarańczowy) i dotarłoby do poziomu oporu przy zniesieniu 0,382 Fib (biały).

Poza tym, BTC może utorować sobie drogę do obszaru 50 218 i 50 986 USD. Dałoby to falom A:C stosunek 1:2,61 i doprowadziłoby do poziomu oporu przy zniesieniu 0,618 Fib.

W następnej kolejności należałoby się spodziewać ponownego spadku BTC.

Wykres BTC dzięki Tradingview

Wykres dwugodzinny pokazuje, że Bitcoin znajduje się w podfali trzeciej (czerwonej) pięciofalowego impulsu.

To, gdzie Bitcoin podąży dalej, będzie w dużej mierze zależało od tego, gdzie zakończą się podfale 3 i 4.

Wykres BTC dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z poprzednią analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz