EXCLUSIVE Bitcoin (BTC) odbija się na 31 000 USD po gwałtownym spadku

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Bitcoin załamał się z trójkąta symetrycznego.

  • BTC napotyka poziomy oporu na 33 600 i 35 450 USD.

  • BTC jest prawdopodobnie w fali 3 niedźwiedziego impulsu.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Bitcoin (BTC) spada od czasu załamania się z trójkąta symetrycznego w dniu 7 czerwca.

SponsorowaneSponsorowane

Podczas gdy zainicjował silne odbicie na poziomie 31 000 USD, prawdopodobne jest, że dołek nie został jeszcze osiągnięty.

BTC załamuje się

W dniu 7 czerwca BTC załamał się z formacji trójkąta symetrycznego, a następnie osiągnął najniższe dzienne zamknięcie od stycznia.

SponsorowaneSponsorowane

Jednakże, utworzył długi dolny knot i odbił się. Knot ten był podobny do tych utworzonych w dniach 19 i 23 maja (zielone ikony).

Ponadto, istnieją pewne bycze sygnały, takie jak potencjalna bycza dywergencja na RSI.

Jednakże oscylator stochastyczny jest bliski ponownego utworzenia niedźwiedziego krzyża.

Główny obszar wsparcia znajduje się przy 27 000 USD. Jest to poziom wsparcia przy zniesieniu 0,618 Fib mierząc dla całego ruchu w górę.

Wykres BTC dzięki Tradingview

Przyszły ruch BTC

Pomimo odbicia, wykres sześciogodzinny nie dostarcza żadnych byczych sygnałów. Zarówno MACD jak i RSI spadają. Pierwszy z nich jest negatywny, podczas gdy drugi znajduje się poniżej poziomu 50.

Co więcej, istnieją dwa główne obszary oporu, na poziomie na 33 600 i 35 450 USD. BTC jest obecnie notowany wewnątrz tego pierwszego.

Jeśli Bitcoin nie zdoła przełamać tego oporu, a następnie zatwierdzić go jako wsparcia, to nie możemy uznać krótkoterminowego trendu za wzrostowy.

Wykres BTC dzięki Tradingview

 

Liczba fal

Liczba fal sugeruje, że BTC znajduje się w fali trzeciej (czarnej) niedźwiedziego impulsu, który rozpoczął się wraz z załamaniem z trójkąta.

Obecnie Bitcoin znajduje się w podfali czwartej (czerwona), potencjalnie kończącej falę czwartą. Po jej zakończeniu należałoby oczekiwać, że BTC wznowi swój ruch spadkowy.

Wzrost powyżej maksimum podfali drugiej na poziomie 36 800 USD (czerwona linia) prawdopodobnie unieważniłby tę możliwość.

Aby zapoznać się z długoterminową liczbą fal, kliknij tutaj.

Wykres BTC dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z poprzednią analizą Bitcoin (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz