Giełda BitBay, największa platforma wymiany walut cyfrowych w europie środkowo-wschodniej nie tak dawno wprowadziła możliwość handlu za pomocą Tether, dzięki czemu użytkownicy cieszą się niższymi opłatami transakcyjnymi na parach USDT. Dziś udostępniają również ułatwienie w postaci szybkich wpłat Euro poprzez kartę Visa.

Gotowe i sprawdzone rozwiązania

W dzisiejszych czasach, gdy wszystko przenosi się na urządzenia SMART, a ludzie żyją coraz szybciej, ważne jest by równie szybko mogli zasilić swój portfel na giełdzie do wymiany kryptowalut. Wprowadzenie możliwości wpłat Euro poprzez karty Visa na giełdzie BitBay jest przyjemnym dopełnieniem dla osób handlujących w europie.

Od dziś możesz dodać swoją kartę Visa z podpiętym rachunkiem EUR i zasilić natychmiastowo swój rachunek. BitBay oferuje już takie rozwiązania dla PLN i EUR, zarówno dla posiadaczy Visa oraz Mastercard. Kompleksowy poradnik, jak poprawnie dokonać takiej transakcji, znajdziesz pod tym linkiem.

Dlaczego warto skorzystać z tej opcji wpłaty?

  • Giełda obsługuje płatności kartami przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu!
  • Środki zostają dodane do salda nawet w 10 minut
  • Opłata wynosi zasilenia kartą wynosi 2,99% kwoty depozytu, minimalny 10 PLN / 2,50 EUR.
  • Wszystkie transfery są zabezpieczone standardem 3D-Secure. W trosce o środki użytkowników BitBay, przy każdej wpłacie wymagana jest autoryzacja transakcji.
  • Jednocześnie na koncie użytkownika mogą być aktywne aż 3 karty kredytowe / debetowe.
  • 30-dniowy limit wpłat kartami to aż 10 000 EUR. Informację o pozostałym do wykorzystania limicie znajdziecie nad polem “kwota wpłaty”. Limit jest aktualizowany codziennie.

Źródło: aktualności BitBay

Giełda BitBay ułatwia użytkownikom zakup oraz handel kryptowalutami z każdym kolejnym rozwiązaniem.