BIT Mining zainwestuje 12 mln USD w kopalnię w Ohio

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • BIT Mining ogłosił swoje plany zainwestowania ponad 12 milionów dolarów w nową kopalnie kryptowalut w Ohio.

  • Zespół będzie współpracował z Viking Data Centers, który również zainwestuje około 2 milionów dolarów, aby zrealizować projekt.

  • BIT Mining twierdzi, że wydobycie powinno być uruchomione w lutym 2022 roku.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Firma miningowa BIT Mining Limited, ogłosiła, że będzie inwestować w stanie Buckeye i rozwijać nowe centrum danych.

Sponsorowane

Sponsorowane

Firma BIT Mining Limited z siedzibą w Hongkongu dokonała kolejnej inwestycji górniczej poza Chinami. Spółka górnicza ogłosiła, że zawarła umowę kupna udziałów członkowskich, aby zainwestować w centrum danych w Ohio. “The Ohio Mining Site”, jak jest nazywany, będzie współpracą z Viking Data Centers, LLC. Razem uruchamą one centrum danych wydobywania kryptowalut o mocy ustalonej na 85 megawatów. W ogłoszeniu dodano, że oczekuje się, że obiekt zostanie uruchomiony w lutym 2022 roku.

Zgodnie z warunkami umowy, którą mają BIT Mining i Viking Data Centers, ten pierwszy zainwestuje ponad 12 milionów dolarów, aby uruchomić operację do 1 kwartału 2022 roku. 10 mln dolarów z całej inwestycji zostanie wpłacone w gotówce, a pozostała część zostanie pokryta przez Viking Data Centers w gotówce lub akcjach zwykłych klasy A. Po zakończeniu projektu BIT Mining będzie kontrolował 51% udziałów w kopalni Ohio, a Viking Data Centers będzie posiadał pozostałe 49%.

Sponsorowane

Sponsorowane

W pierwszej fazie rozwoju zakładu moc zainstalowana wyniesie 11 megawatów, a w drugiej – 39 megawatów. Wreszcie, trzecia faza doda pozostałe 35 megawatów do deklarowanych 85 megawatów mocy, o których wspomina komunikat prasowy. BIT Mining ma nadzieję na zakończenie dwóch pierwszych faz przed końcem 2021 roku – 15 października i 15 listopada. Trzecia faza ma zostać zakończona 15 lutego 2022 roku.

Oprócz tego projektu, Viking Data Centers rozwija również obszar górniczy w Ohio o oczekiwanej mocy do 17 megawatów.

BIT Mining inwestuje w przemysł wydobywczy

W ramach komunikatu BIT Mining podał, że:

BIT Mining realizuje solidny plan inwestowania, nabywania i rozwijania wysokiej jakości zasobów górniczych na całym świecie. Na dzień sporządzenia niniejszego komunikatu prasowego Spółka wysłała do Stanów Zjednoczonych 1016 maszyn górniczych. W przyszłości planuje dalej wzmacniać swoje wysiłki w zakresie ekspansji i przyspieszyć swój globalny rozwój.

Oprócz ponad 1000 platform wydobywczych, które BIT Mining wysłał do Stanów Zjednoczonych, firma wysłała wcześniej około 5000 koparek BTC ze swojej siedziby w Shenzhen w Chinach do Kazachstanu. Środkowoazjatycki kraj stał się jednym z kilku popularnych miejsc docelowych dla górników kryptowalut wysiedlonych przez zakazy w Chinach. BIT Mining dołączył do 25 innych firm górniczych, które znalazły się w tym obszarze w lipcu 2021 roku.

BIT Mining twierdzi, że w ciągu najbliższych kilku kwartałów będzie nadal wysyłać platformy do nowych centrów danych.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Matthew De Saro jest dziennikarzem i osobowością medialną specjalizującą się w sporcie, hazardzie i statystykach. Zanim dołączył do BeInCrypto, jego prace były publikowane w Fansided, Forbes i OutKick. Z wykształceniem w analizie statystycznej i zamiłowaniem do pisania, ma nieszablonowe podejście do przekazywania wiadomości.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz