Binance publikuje krypto reklamę w Financial Times

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Binance uruchomił swoją pierwszą reklamę kryptowalut w Financial Times, jednej z najważniejszych europejskich gazet ekonomicznych i finansowych.

  • Reklama Binance w brytyjskiej gazecie ekonomiczno-finansowej zawiera ogromny nagłówek, w którym czytamy: "Kryptowaluty to zło".

  • Prowokacyjna fraza, za pomocą której największa na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu rynkowego rozwiązuje dylemat nagłówka.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Binance uruchomił swoją pierwszą reklamę kryptowalut w Financial Times, jednej z najważniejszych europejskich gazet ekonomicznych i finansowych.

Sponsorowane Sponsorowane

Reklama Binance w “Financial Times”.

Changpeng Zhao aka CZ, CEO Binance, podzielił się tą informacją za pomocą swojego Twittera:

Nasza pierwsza reklama w historii, na Financial Times

Reklama Binance w brytyjskiej gazecie ekonomiczno-finansowej zawiera ogromny nagłówek, w którym czytamy: “Kryptowaluty to zło”. Największa na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu rynkowego rozwiązuje dylemat nagłówka w ten sposób:

Jeśli chodzi o kryptowaluty, nie daj się zwieść nagłówkom.

Pierwszy akapit reklamy przedstawia przemyślenia Binance na temat możliwości, jakie kryptowaluty oferują w porównaniu z innymi aktywami finansowymi,. Według giełdy przemawiają one do każdego, a nie tylko do uprzywilejowanej garstki.

Jednak pomimo twierdzenia, że aktywa kryptowalutowe należą do mas, giełda twierdzi również, że jest zdecydowanym zwolennikiem bardziej uregulowanego rynku kryptowalut. Tylko to może sprawić, że pomieści on “kolejne miliardy użytkowników”.

Binance i 10 podstawowych praw dla użytkowników kryptowalut

Reklama Binance w Financial Times następnie wymienia również to, co zostało zdefiniowane przez samą giełdę kryptowalutową jako 10 podstawowych praw dla użytkowników kryptowalut.

Ogólnie rzecz biorąc, tematy poruszone na liście mówią o “wolnym dostępie” do aktywów, prywatności użytkowników, odpowiedzialności uczestników branży, inteligentnych regulacjach, które zachęcają do innowacji, a nie je ograniczają i wiele więcej.

W tym samym czasie konto na Twitterze Muffin_V.1.14.5 skomentowało tweet CZ, rozwodząc się nad jedną z tych 10 wyeksponowanych zasad, która stwierdza:

Inwestorzy kryptowalutowi mają prawo dostępu do giełd, które utrzymują ich fundusze bezpiecznie, w bezpiecznym depozycie z kompleksowym ubezpieczeniem depozytów.

Użytkownik ten zapytał:

Przestrzegasz własnych zasad?

Zawieszenie wypłat DOGE

Konto na Twitterze Muffin_v.1.14.5, które w swoim opisie wydaje się być zwolennikiem Dogecoina (DOGE), jest wyraźnie przeciwne działaniom Binance.

Nie jest przypadkiem, że od wczoraj wypłaty w DOGE zostały zawieszone na Binance na 2 tygodnie, czyli do końca listopada 2021 roku. Sytuacja ta wywołała niezadowolenie wśród użytkowników.

Powodem takiej decyzji ze strony giełdy kryptowalut, jest złożona natura problemu obecnego w sieci DOGE należącej do Binance. Nasiliła go dodatkowo aktualizacja 1.14.5 do Dogecoin Core, która obniżyła opłaty transakcyjne.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz