Binance przekaże sprzęt medyczny indyjskim szpitalom

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Binance przekazała indyjskim szpitalom darowiznę w postaci sprzętu medycznego.

  • Vitalik Buterin również niedawno podarował Indiom 100 ETH i 100 MKR, warte 650 000 USD.

  • Co ciekawe, kraj przyjmuje darowizny w krypto, pomimo tego, że Indie zainicjowały plany zakazania cyfrowych aktywów.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Giełda kryptowalut Binance jest kolejną organizacją, która wspiera wysiłki Indii w celu powstrzymania pandemii koronawirusa. Spółka przekazała indyjskim szpitalom darowiznę w postaci 1000 łączników tlenowych.

Sponsorowane Sponsorowane

Dyrektor generalny Binance Changpeng Zhao ogłosił tą wiadomość za pomocą Twittera. CZ poinformował, że 175 łączników tlenowych o wartości 200 000 USD jest już do dyspozycji i dotrze do indyjskich szpitali w ciągu siedmiu dni.

Zhao podkreślił też, że oddział charytatywny jego firmy wciąż pracuje nad dostarczeniem 1000 łączników.

Tym samym Binance dołączyła do grona krypto podmiotów pomagających Indiom w walce z pandemią. Ta bowiem przerosła system opieki zdrowotnej tego azjatyckiego kraju.

Współzałożyciel Ethereum również pomógł

Współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin, również niedawno podarował Indiom 100 ETH i 100 MKR, warte 650 000 USD.

Wśród innych darczyńców znajduje się były Coinbase CTO i partner zarządu w firmie VC Andreessen Horowitz, Balaji Srinivasan. Przekazał on około 21,74ETH, o wartości około 50 000 USD.

Darowizny miały miejsce po tym, jak współzałożyciel platformy skalowania Ethereum o nazwie Polygon – Sandeep Nailwal, zaapelował do świata kryptowalut o pomoc. Nailwal stwierdził, że wolał przekazać darowizny w kryptowalutach ze względu na transparentność:

Dzisiaj, szybkie i przejrzyste przepływy kryptowalut do Indii finansują pomoc COVID. Jutro możemy ich użyć do finansowania małych firm i startupów w Indiach.

Co ciekawe, kraj przyjmuje darowizny od czołowych postaci i podmiotów kryptowalutowych, pomimo tego, że Indie zainicjowały plany zakazania cyfrowych aktywów.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz