Binance omawia przyspieszenie spalania BNB

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Binance omawia program przyspieszonego spalania.

  • Może to być schemat katapultowania BNB do 5 najlepszych kryptowalut.

  • To posunięcie następuje zaraz po spaleniu przez Binance Coin 68 milionów dolarów.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Prezes Binance CZ napisał na Twitterze, że firma rozważa przyspieszone spalanie. Taki program sprawiłby, że token Binance (BNB) byłby jeszcze rzadszy niż wcześniej. Obecnie jest to token nr 9 pod względem kapitalizacji rynkowej.

CEO CZ gigantycznej giełdy Binance ogłosił 20 grudnia 2020 roku, że firma rozważa przyspieszone spalanie tokenów BNB. Ten ruch prawdopodobnie zwiększy wartość każdego BNB przy jednoczesnym utrzymaniu kapitalizacji rynkowej.

I jak ElijahBoom odpowiedział na Twitterze, może to być posunięcie do wystrzelenia BNB z miejsca 9. W końcu, wraz z przewidywanym wzrostem ceny tokenów, duża siła nabywcza może wejść na rynek i jeszcze bardziej zwiększyć kapitalizację rynkową BNB.

Płoń, dziecinko, płoń

17 października 2020 roku Binance ogłosił poważne spalenie tokena. To już trzynaste takie spalenie, zniszczyło ponad 2 miliony tokenów BNB, co stanowi równowartość około 68 milionów dolarów. W tamtym czasie było to największe spalenie pod względem wartości fiducjarnej.

W ostatnich miesiącach BNB walczył o utrzymanie się na powierzchni blisko swoich rekordów wszechczasów. Wraz z rozwojem DeFi i innych łańcuchów bocznych, które konkurują z Binance Chain, firma musi dbać o to, aby być interesującym, aby pozostać liderem na rynku. Może to być ruch mający na celu zwrócenie uwagi na token użyteczności.

24-godzinny wykres BNB: TradingView

W chwili pisania cena Binance Coin wzrosła o około 4 USD w ciągu 24 godzin. Jeśli ten tweet miał podnieść cenę BNB, to zadziałał.

Regularne regulowanie

W ostatnich tygodniach Binance przygotowywał się do regulacji na całym świecie. Firma publicznie reklamowała, że sprawdzają jej usługi pod kątem pełnej zgodności z przepisami obowiązującymi we Francji.

Podobnie Binance rozprawił się z kontami w USA, które uzyskiwały dostęp do głównej witryny Binance.com (a nie do regulowanej strony Binance.us) od 2019 roku. Zostało to postrzegane jako posunięcie mające na celu powszechne uregulowanie Binance.

Również w celu odwołania się do organów regulacyjnych, Binance niedawno dołączył do Stowarzyszenia Blockchain for Europe. Ta grupa ma na celu pomóc firmom kryptograficznym w dobrej zabawie z europejskimi instytucjami finansowymi.

Oprócz uniknięcia kłopotów prawnych może to stworzyć pewne możliwości dla firmy. Chociaż Binance jest wyceniany na około 1 miliard dolarów, może jeszcze wzrosnąć.

Niedawno Coinbase złożyło wniosek o IPO i okazało się, że jego wartość wynosi prawie 28 miliardów dolarów. Być może zadowalanie regulatorów (tak jak robiła to Coinbase przed papierkową robotą związaną z IPO) jest krokiem w procesie upublicznienia. To może być wielomiliardowe przedsięwzięcie.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

The opinion of BeInCrypto staff in a single voice.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now