Binance ogłasza nowy projekt w Launchpoolu – Automata Network (ATA)

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Binance wprowadza nowy projekt do swojego produktu Binance Launchpool.

  • Automata Network (ATA) to już dwudziesty projekt, który będzie wspierany w ramach platformy Launchpool.

  • Tym razem giełda zaoferuje nagrody o łącznej wartości do 40 milionów ATA, co stanowi 4% podaży tego tokena.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Binance wprowadza nowy projekt do swojego produktu Binance Launchpool. Tym razem giełda zaoferuje nagrody o łącznej wartości do 40 milionów ATA. Taka liczba stanowi 4% podaży tego tokena.

Sponsorowane Sponsorowane

Giełda Binance ogłosiła wprowadzenie Automata Network (ATA). Jest to już dwudziesty projekt, który będzie wspierany w ramach platformy Launchpool. Poprzedni projekt, Alien Worlds (TLM) został pomyślnie uruchomiony w kwietniu 2021 roku i odniósł spektakularny sukces. Nie ulega wątpliwości, że ten dwudziesty projekt okaże się równie udany jak wszystkie poprzednie.

ATA jest natywnym tokenem użytkowym sieci Automata Network. Sieć, uruchomiona w marcu 2021 r., jest zdecentralizowanym protokołem usługowym z warstwą oprogramowania pośredniczącego dla dAppów na różnych platformach blockchain. Wspomaga on prywatność, jednocześnie umożliwiając płynną międzyplatformową integrację np. z platformami Ethereum i Polkadot.

Sponsorowane Sponsorowane

W planach jest wykorzystanie go w elektronicznych głosowaniach, alokacji węzłów i minimalizacji Miner Extractable Value (MEV). ATA wykorzystuje najnowsze algorytmy kryptograficzne i zabezpieczające prywatność, wraz z zaufanymi środowiskami wykonawczymi (Trusted Execution Environments – TEE).

Automata na Binance Launchpool

Automata ma maksymalną całkowitą podaż 1 miliarda tokenów. Początkowa krążąca podaż ATA wynosi około 172 252 000, co stanowi 17,2% całkowitej podaży. Launchpool będzie oferował nagrody do 40 milionów ATA. Taka liczba monet stanowi zaledwie 4% wszystkich tokenów.

Spodziewany czas trwania farmingu wynosi około trzydziestu dni. W tym okresie użytkownicy będą mogli stakować BNB, BUSD i DOT. Nie będzie istniał żaden limit co do liczby stakowanych tokenów. Farming potrwa od północy 2 czerwca 2021 roku do 11:59 dnia 1 lipca 2021 roku.

Jak wynika z zapowiedzi, użytkownicy którzy stakują BNB otrzymają 28 000 000 ATA, co odpowiada 70% wszystkich nagród. 4 000 000 ATA, czyli 10% przydzielonych tokenów otrzymają użytkownicy, którzy będą stakować BUSD. Wreszcie, 8 000 000 ATA (20% wszystkich nagród) przydzielone zostanie stakerom DOT. Cały program zakończy się 1 lipca 2021 roku, dokładnie o godzinie 23:59 (UTC).

W rezultacie, już wkrótce będzie można handlować parami ATA/BTC, ATA/BUSD, ATA/BNB i ATA/USDT na Binance. Giełda wprowadzi Automate do swojej strefy innowacji w dniu 7 czerwca 2021 roku o 06:00 AM (UTC).

Użytkownicy muszą pamiętać, że stakowanie tokenów może mieć miejsce tylko w jednej puli w danym czasie, a salda zarówno dla użytkownika, jak i całej puli są obliczane co godzinę. Nagrody będą również obliczane co godzinę, a użytkownicy będą mieli możliwość odebrania tych nagród w dowolnym momencie na swoje konta spot.

Stakowane tokeny i nieodebrane nagrody, które pozostaną nawet po oficjalnym zakończeniu okresu farmingu, zostaną automatycznie przelane na konto spot użytkownika. Za wniesienie BNB do Launchpool, użytkownicy będą również kwalifikować się do regularnych korzyści, takich jak airdropy, korzyści VIP i możliwość korzystania z Launchpada.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz