Binance już w czerwcu uruchomi platformę NFT

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Giełda kryptowalutowa Binance ogłosiła, że jej rynek NFT zostanie uruchomiony w czerwcu.

  • Rynek pozwoli użytkownikom nie tylko kupować i sprzedawać, ale także tworzyć własne NFT.

  • Po uruchomieniu, rynek będzie obsługiwał Binance Smart Chain oraz Ethereum.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Giełda kryptowalutowa Binance ogłosiła plany uruchomienia nowego rynku do tworzenia i sprzedaży niewymiennych tokenów (NFT).

Platforma będzie oferować zarówno wysokiej klasy miejsce na aukcje premium, jak i standardowy rynek handlowy dla każdego użytkownika do emitowania tokenów.

Wsparcie dla Ethereum i BSC

Największa giełda kryptowalutowa jest następna w kolejce, aby stanąć do batalii o NFT. W momencie uruchomienia rynek będzie obsługiwał zarówno Ethereum (ETH), jak i Binance Smart Chain (BSC), aby dać twórcom, handlowcom, artystom, muzykom i innym miejsce do swobodnego kupowania i sprzedawania niewymiennych tokenów.

Platforma będzie funkcjonować jako dwie strony tej samej monety, lub domy aukcyjne.

Pierwszy z nich będzie zawierał wysokiej klasy eksponaty, takie jak dzieła sztuki lub muzykę od znanych muzyków. Na tym poziomie, 90% wpływów z głównych aukcji trafia bezpośrednio do artysty, a 10% do domu aukcyjnego.

Drugą stroną monety będzie standardowy rynek handlowy Binance NFT. Przestrzeń ta pozwoli użytkownikom na tworzenie i zgłaszanie własnych NFT. Twórcy będą płacić opłatę manipulacyjną w wysokości 1%, ale także stale zarabiać 1% tantiem z wpływów.

NFT nadal pną się w górę na rynku

Binance dołącza w ten sposób do giełdy kryptowalut Coincheck i Crypto.com, z których każda uruchomiła swoje platformy NFT, w zeszłym miesiącu.

Całkowita sprzedaż niwymiennych tokenów poszybowała w górę w pierwszym kwartale 2021 roku. Dane pokazują, że sprzedaż NFT przekroczyła 2 miliardy dolarów w pierwszym kwartale tego roku. Liczba ta oznacza wzrost o 2627% w ujęciu kwartalnym.

Niedawno Eminem stał się jednym z wielu, którzy weszli w przestrzeń NFT, a legendarny raper Snoop Dogg wydał już swoją własną serię NFT zatytułowaną “A Journey With The Dogg”. Innym godnym uwagi raperem NFT jest Soulja Boy, który sprzedał swoje tweety jako NFT, już ponad miesiąc temu.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Matthew De Saro is a journalist and media personality specializing in sports, gambling, and statistics. Before joining BeInCrypto, his work was featured on Fansided, Forbes, and OutKick. With a background in statistical analysis and a love of writing, he takes an outside-the-box approach to reporting news.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now