Binance i Orbs tworzą akcelerator DeFi

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Binance nawiązał współpracę z izraelską blockchainową firmą o nazwie Orbs.

  • Obie firmy razem stworzyły akcelerator DeFi nazwany DeFi.org

  • Akcelerator będzie wspierał projekty, które uzna za wystarczająco innowacyjne i mocne.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Jedna z największych giełd kryptowalut na świecie – Binance, nawiązała współpracę z izraelską blockchainową firmą o nazwie Orbs. Razem stworzyły DeFi.Org – akcelerator DeFi, który ma wspierać badania, rozwój i zaangażowanie społeczności w zdecentralizowane finanse.

Współpraca Binance i Orbs

Orbs jest blockchainową firmą, która tworzy publiczny projekt infrastruktury blockchain i wspólnie z Binance’em stworzyła nowy akcelerator DeFi. Znany jako DeFi.org, akcelerator ma za zadanie wspierać badania i rozwój projektów w sektorze zdecentralizowanych finansów. Dotyczy to zarówno rozwoju społeczności, jak i oprogramowania open-source.

Akcelerator będzie działał podobnie jak większość innych akceleratorów, które zostały stworzone w przeszłości. Zasadniczo, będzie on poszukiwał projektów, oceniał je i zapewniał wsparcie dla tych, które uzna za wystarczająco innowacyjne i mocne.

W ten sposób zyskają one większe szanse na sukces w wysoce konkurencyjnej przestrzeni DeFi i jeszcze bardziej konkurencyjnym sektorze kryptowalut. Poza innowacyjnością i złożonością poszukiwane będą również projekty oparte na zasadach odpowiedzialności społecznej, sprawiedliwej dystrybucji, dobrego podejścia do zarządzania ryzykiem i zrównoważonej gospodarki.

Zasadniczo, projekt musi być w stanie przyciągnąć ludzi, rozwiązać problem, być zdecentralizowany, a także samowystarczalny, a przede wszystkim – bezpieczny.

Co zyskają projekty?

Po wybraniu projektu, otrzyma on mentoring, sponsoring i szansę na przyłączenie się do programu Binance’a – Bridging DeFi and CeFi. Alternatywnie, projekt może przystąpić do programu Orbs Grant Program.

Strona internetowa akceleratora wyjaśnia, w jaki sposób uczestnicy mogą przystąpić do udziału. Czytamy na niej, że zespół stojący za akceleratorem będzie przeglądał wszystkie aplikacje – nawet te anonimowe.

Jeśli projekt spełni wszystkie opisane powyżej wymagania i uzyska akceptację, będzie mógł opracować cały pomysł od podstaw z pomocą akceleratora. Akcelerator gwarantuje również, że “Twój projekt jest Twój” i jego realizacja będzie w całości w Twoich rękach.

Wszyscy dobrze znamy pragnienie Binance’a, aby wejść w branżę DeFi i stać się jej liderem. Jeżeli chodzi o Orbs, projekt również planuje przejście na zdecentralizowane finanse. Tal Kol, jeden ze współzałożycieli Orbs i mentor akceleratora, prowadził nawet własne badania nad protokołami DeFi. Jednak podczas gdy projekty DeFi rozwijane poza Ethereum spotkały się z silną konkurencją, DeFi cały czas wydaje się trwać przy ETH.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now