Binance Coin (BNB) znajduje wsparcie po odrzuceniu z 32 USD

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • BNB jest notowane pomiędzy wsparciem i oporem na poziomach 26,50 i 32 USD.

  • Wskaźniki tygodniowe i dzienne są niedźwiedzie.

  • BNB/BTC stworzyło wzór podwójnego dna.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cena Binance Coin (BNB) od końca sierpnia ma trudności z przekroczeniem obszaru oporu na 32 USD.

Wskaźniki zmieniły się w niedźwiedzie i oczekuje się, że Binance Coin wykona kolejny spadek w kierunku wyznaczonych celów wsparcia, zanim prawdopodobnie ponownie rozpocznie ruch w górę.

Długoterminowy podwójny szczyt BNB

Cena BNB rosła od czasu osiągnięcia dołka na 6,38 USD w marcu. Ruch w górę doprowadził do dwóch szczytów na poziomie 33,38 i 35,48 USD odpowiednio we wrześniu i listopadzie.

Jednak oba tygodniowe zamknięcia były poniżej 32 USD, pozostawiając dwa długie górne knoty i wzmacniając ten obszar jako opór. Ruch przypomina podwójny szczyt, który jest zwykle uważany za niedźwiedzi wzór odwrócenia.

Ponadto wskaźniki techniczne zaczęły spadać. RSI spadł poniżej 70, a oscylator MACD i stochastyczny też spadają.

Dalszy ruch

Wykres dzienny pokazuje, że BNB podąża za rosnącą linią wsparcia od czasu osiągnięcia dołka na poziomie 6,38 USD w dniu 13 marca i aktualnie powrócił, aby jeszcze raz ją potwierdzić. Załamanie z tej linii prawdopodobnie doprowadziłoby BNB do niższego wsparcia na 23 USD.

Ten interwał wyraźniej pokazuje odchylenie powyżej 32 USD (czerwone kółko poniżej). Niedługo potem to odchylenie doprowadziło do gwałtownego spadku.

Wskaźniki techniczne są niedźwiedzie, co potwierdza możliwość załamania się BNB z tej linii i spadku do 23 USD.

Wykres BNB dzięki Tradingview

Podczas gdy dwugodzinny wykres pokazuje możliwe podwójne dno i daje pewne bycze znaki odwrócenia, BNB musiałby wybić się z opadającej linii oporu i odzyskać poziom 29 USD, aby krótkoterminowy trend został uznany za zwyżkowy.

Wykres BNB dzięki Tradingview

Liczba fal

Chociaż całkowita liczba fal nie jest jeszcze określona, to ruch od szczytów z dnia 14 września bardzo przypomina płaską korektę A-B-C (pokazaną na niebiesko poniżej). Ponadto cena wydaje się poruszać w kanale, co potwierdza możliwość, że jest to struktura korygująca.

Jeśli to prawda, to BNB znajduje się teraz w fali C, która prawdopodobnie zakończy się w pobliżu 24 USD. Poziom ten jest linią wsparcia dla kanału równoległego i długością fali A rzutowanej na szczyt B.

Wykres BNB dzięki Tradingview

BNB/BTC

Kryptowalutowy trader @Daancrypto nakreślił wykres BNB/BTC, który pokazuje wybicie z opadającej linii oporu, sugerując, że BNB prawdopodobnie będzie nadal poruszał się wyżej.

Źródło: Twitter

Chociaż BNB cofnął się od czasu swojego krótkoterminowego wybicia, stworzył coś, co przypomina formację podwójnego dna, która jest również połączona z byczą dywergencją na RSI.

Co więcej, zarówno MACD, jak i oscylator stochastyczny stały się bycze.

Dlatego oczekuje się, że BNB/BTC wzrosną w kierunku 0,0020 BTC i prawdopodobnie aż do 0,0023 BTC. Te cele to 0,382 i 0,618 poziomy zniesienia Fib z poprzedniego ruchu w dół.

Wykres BNB/BTC dzięki Tradingview

Konkluzja

Cena Binance Coin prawdopodobnie nadal będzie się korygować w wyniku wrześniowego odrzucenia.

Chociaż oczekuje się, że BNB w końcu wznowi ruch w górę i osiągnie nowe szczyty, to teraz prawdopodobny wydaje się kolejny spadek w kierunku 23-24 USD, zanim BNB zacznie rosnąć.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina przez BeInCrypto, kliknij tutaj!

Zastrzeżenie: handel kryptowalutami wiąże się z wysokim poziomem ryzyka i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Poglądy wyrażone w tym artykule nie odzwierciedlają poglądów BeInCrypto.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now