Binance Coin (BNB) osiąga nowy rekord wszech czasów

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Wskaźniki techniczne na tygodniowych i dziennych interwałach są optymistyczne dla Binance Coin.

  • BNB ma wsparcie na 38 USD.

  • BNB/BTC napotyka opór na poziomie 0,0019 BTC.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Po zweryfikowaniu poprzedniego poziomu wybicia Binance Coin (BNB) osiągnął nowy rekord wszech czasów (ATH) w dniu 2 lutego 2021 r.

Chociaż trend jest wyraźnie zwyżkowy dla pary Binance Coin / USD, nie jest jeszcze jasne, czy BNB/BTC rozpoczęło hossę.

Wybicie Binance Coin prowadzi do ATH

Podczas gdy BNB poruszał się w górę od dnia 13 marca 2020 r., nie udało mu się pokonać silnego oporu na historycznym rekordzie wszech czasów, który wynosił 38 USD i obowiązywał od stycznia 2021 r.

BNB zatwierdził poziom 38 USD jako wsparcie, zanim wznowił ruch w górę.

Jak dotąd BNB osiągnęło ATH na poziomie 52,53 USD w dniu 2 lutego.

Wskaźniki techniczne na tygodniowym interwale są bycze, co potwierdza możliwość kontynuacji ruchu wzrostowego.

Wykres BNB dzięki Tradingview

Odczyty z dziennych interwałów potwierdzają tę możliwość, pokazując wielokrotne testy obszaru 38 USD. Jest to również połączone z ukrytą byczą dywergencją na RSI.

MACD również porusza się w górę, a oscylator stochastyczny jest bardzo blisko wygenerowania byczego krzyża. Wydaje się to wskazywać, że trend jest zwyżkowy i oczekuje się, że BNB będzie nadal rosnąć.

Wykres BNB dzięki Tradingview

Liczba fal

Liczba fal sugeruje, że BNB zbliża się do szczytu 3 fali zwyżkowego impulsu (pokazanego na biało poniżej), który rozpoczął się od dołków z marca 2020 r.

BNB osiągnął przedział możliwych celów między 51,34 a 53,81 USD, znalezionych przy użyciu kombinacji rozszerzeń Fib, projekcji i zniesień zewnętrznych.

Chociaż możliwe jest, że 3 fala rozciągnie się aż do 65-69 USD, to jednak bardziej prawdopodobne jest, że zatrzyma się w pobliżu obecnego poziomu.

Liczba podfal jest zaznaczona na pomarańczowo.

Wykres BNB dzięki Tradingview

BNB/BTC

Kryptowalutowy trader @Thebull_Crypto nakreślił wykres BNB, stwierdzając, że prawdopodobnie nadejdzie pompa i podając możliwy cel na 0,0019 BTC.

Źródło: Twitter

Podczas gdy BNB/BTC odbił się na poziomie zniesienia 0,786 Fib, nadal napotyka silny opór na poprzednim poziomie załamania w obszarze 0,0019 BTC.

Chociaż wskaźniki techniczne są wyraźnie zwyżkowe, to trendu nie można jeszcze uznać za byczy, dopóki BNB nie zdoła odzyskać poziomu 0,0019 i potwierdzić go jako wsparcie.

Wykres BNB/BTC dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!