Binance Coin (BNB) jest tylko 100 USD od nowego rekordu wszech czasów

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Binance Coin napotyka opór na poziomach 610 i 675 USD.

  • Wybiła się z opadającej linii oporu.

  • BNB jest w fali trzeciej pięciofalowego ruchu wzrostowego.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Binance Coin (BNB) odzyskała równowagę po prawie dwutygodniowym spadku i może wkrótce podjąć próbę osiągnięcia nowego rekordu wszech czasów (ATH).

Sponsorowane Sponsorowane

Binance Coin wzrasta wzdłuż wznoszącej się linii wsparcia od dnia 23 maja. Początkowo ruch w górę był szybki, ale w okresie od końca sierpnia do końca października altcoin uległ stagnacji.

Jednak wzrost przyspieszył po tym, jak BNB wybiła się (zielone kółko) z opadającej linii oporu (przerywana). To prawie doprowadziło do nowego ATH, kulminując ruch szczytem na 669 USD w dniu 7 listopada (czerwona ikona).

Jednak cena została odrzucona przez obszar oporu na 670 USD (czerwona ikona) i od tego czasu spada.

Sponsorowane Sponsorowane
Dzienny wykres Binance Coin
Wykres BNB dzięki Tradingview

Trader kryptowalutowy @TradingTank nakreślił wykres BNB, stwierdzając, że altcoin wygenerował wzorzec podwójnego dna i może wzrosnąć w kierunku listopadowych szczytów na poziomie 670 USD.

Źródło: Twitter

Od czasu tego tweeta, Binance Coin podjęła próbę wybicia się, ale została odrzucony z tego oporu.

Przyszły ruch Binance Coin

Na wykresie krótkoterminowym widać, że BNB stoi przed oporem na poziomie 610 USD. Jest to opór na poziomie zniesienia 0,618 Fib i horyzontalny obszar oporu.

Chociaż BNB została odrzucona z tego obszaru w dniu 21 listopada, wydaje się prawdopodobne, że w końcu się wybije.

Powodem tego jest fakt, że spadek, który rozpoczął się 7 listopada wygląda jak trójfalowa struktura korekcyjna. Jest to szczególnie widoczne ze względu na nakładanie się (czerwone ikony) między dołkiem z 10 listopada a szczytem z 20 listopada.

Z kolei wydaje się prawdopodobne, że spadek ten był korekcyjny, podczas gdy trend jest wzrostowy.

Wykres BNB dzięki Tradingview

Jeśli Binance Coin wybije się, to następny opór będzie znajdował się na poziomie 980 USD. Jest to poziom oporu zewnętrznego zniesienia 1,61 Fib.

Ponadto wydaje się, że BNB znajduje się w fali trzeciej (żółtej) pięciofalowego ruchu wzrostowego. Fala trzecia jest zazwyczaj najostrzejsza spośród fal wzrostowych.

Wzrost, który doprowadziłby ją do poziomu 1000 USD, dałby falom A:C stosunek dokładnie 1:2,61, który jest drugim najczęstszym po stosunku 1:1,61.

W związku z tym, obszar 980-1000 USD oferuje konfluencję oporów Fib dla lokalnego szczytu.

Liczba fal Binance Coin
Wykres BNB dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Sponsorowane
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz