BeInCrypto Polska integruje się z TradingView

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Artykuły BeInCrypto są już dostępne dla polskich użytkowników TradingView.

  • Zakładka „Wiadomości” zawiera bezpośrednie przekierowania do newsów i analiz technicznych BIC.

  • TradingView to największa na świecie platforma i społeczność tradingowa.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Od tego miesiąca społeczność TradingView ma bezpośredni dostęp do artykułów BeInCrypto Polska. Oznacza to, że każdy użytkownik najpopularniejszej na świecie platformy tradingowej może jednym kliknięciem zapoznać się z najnowszymi artykułami serwisu BIC odnośnie swojej ulubionej kryptowaluty.

BeInCrypto widoczne na TradingView

W tym miesiącu zakończyła się integracja newsów, raportów, analiz technicznych i materiałów edukacyjnych serwisu BeInCrypto Polska z popularnym dostawcą usług handlowych TradingView. Od teraz każdy użytkownik może w łatwy sposób zdobyć informacje o swojej ulubionej kryptowalucie bądź parze handlowej i bezpośrednio przejść do skorelowanego z nią artykułu.

Przykładowo, analizując bieżący wykres pary BTC/USDT wystarczy kliknąć na zakładkę „Wiadomości” na pasku z prawej strony ekranu – tuż poniżej „Listą obserwowanych” i „Alertami”. Implementacja dotyczy, rzecz jasna, polskiej wersji językowej serwisu TradingView i jest skierowana do wszystkich Polaków, którzy pragną zdobywać informacje, dzielić się pomysłami i podążać za ulubionymi traderami w rodzimym języku.

Zakładka “Wiadomości” na TradingView

Wiadomości przekierowują użytkownika do interesującej go kryptowaluty i wszystkich informacji, które ukazują się na jej temat w serwisie BeInCrypto Polska. Warto odnotować, że TradingView – jako lider światowych usług tradingowych – nawiązuje partnerstwo i przekierowuje swoich inwestorów i traderów tylko do najbardziej zaufanych źródeł.

Czym jest TradingView?

TradingView to jedna z największych i najbardziej popularnych platform tradingowych na świecie. Może pochwalić się globalną społecznością ponad 10 milionów traderów w miesiącu, która wykorzystuje dostępne narzędzia do analizowania, omawiania i handlowania aktywami wielu giełd i rynków.

Uruchomiona w 2011 roku platforma znajduje się dziś w gronie 130 najbardziej popularnych stron internetowych na świecie. Do jej głównych funkcjonalności należą:

  • wykresy i handel na giełdach, kontraktach futures i walutach
  • ekrany rynku akcji, forex i kryptowalut
  • zaawansowana analiza techniczna
  • sieć społecznościowa dla traderów

Platforma opisuje siebie jako:

Łatwa i intuicyjna dla początkujących, wystarczająco potężna dla zaawansowanych użytkowników – platforma TradingView oferuje wszystkie potrzebne narzędzia, by móc dzielić się pomysłami handlowymi.

Wszyscy członkowie TradingView mają bezpłatny dostęp do wbudowanych wykresów, narzędzi i indykatorów oraz mogą inspirować się pomysłami innych użytkowników. Platforma umożliwia śledzenie ulubionych aktywów, traderów i dzielenie się swoimi pomysłami handlowymi w czasie rzeczywistym.

Dostęp do platformy jest bardzo prosty, oparty na technologii HTML5. Oznacza to brak potrzeby instalacji jakiegokolwiek oprogramowania czy dodatkowej konfiguracji sprzętu. Działa ona na wielu urządzeniach takich, jak laptopy, komputery stacjonarne, tablety, iPady czy telefony z systemem Android.

Niedawno informowaliśmy o partnerstwie medialnym z Krypto-Narodem. Integracja z TradingView jest kolejnym ważnym krokiem naprzód w rozwoju BeInCrypto Polska, które ma ambicje stać się liderem wiadomości i edukacji branży kryptowalut i blockchain w Polsce.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Doktor i adiunkt na międzynarodowym uniwersytecie w Lublinie. Spędził 10 lat na studiowaniu filozofii przyrody i nauk o sporcie. Autor 4 książek i ponad 20 artykułów naukowych. Aktualnie wykorzystuje swój umysł dla dobra krypto społeczności. Entuzjasta analizy technicznej, wojownik Bitcoina oraz wielki zwolennik idei decentralizacji. Duc in altum!

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now