Baseballowa drużyna akceptuje Bitcoina (BTC)

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Amerykańska drużyna baseballowa Oakland Athletics wprowadziła krypto płatności w BTC.

  • Fajni drużyny mogą teraz wynająć apartament na cały sezon za jednego Bitcoina.

  • Wg prezesa zespołu, powodem wprowadzenia nowej formy płatności jest zapotrzebowanie klientów.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Amerykańska drużyna baseballowa Oakland Athletics weszła w świat Bitcoina. Zespół ogłosił, że jego fani mogą teraz wykupić apartamenty na cały sezon 2021 Major League Baseball (MLB) za 1 BTC. Celem jest “zaspokojenie tęsknoty fanów” i jednoczesne wspieranie innowacji.

W niedzielę 14 marca 2021 r. cena Bitcoina po raz pierwszy w historii weszła w rejon 61 tys. dolarów. Aby upamiętnić ten ważny kamień milowy, amerykańska drużyna Major League Baseball (MLB) Oakland Athletics rozpoczęła akceptację pierwotnej kryptowaluty.

Zgodnie z tweetem Dave’a Kawala, prezesa Oakland Athletics, zespół pozwolił wynająć apartamenty w dzielnicy Coliseum na cały sezon 2021 za dokładnie 1 BTC. Tym samym A’s stała się pierwszą drużyną MLB, która akceptuje BTC jako formę płatności.

Jak podano na stronie internetowej drużyny, regularna cena apartamentu to 68 400 dolarów za cały sezon. Jednak fani, którzy zdecydują się zapłacić w BTC przed dniem 1 kwietnia 2021 roku, mają szansę na ogromną zniżkę. Oczywiście zakładając, że cena cyfrowej waluty nie przekroczy do tego czasu ceny w dolarach. W oświadczeniu możemy przeczytać:

Regularna cena za pełny sezon: 64 800 dolarów. Cena w kryptowalucie: 1 Bitcoin. Do 1 kwietnia fani mogą zakupić sześcioosobowy apartament na cały sezon za jednego Bitcoina. Aby zamówić apartament na cały sezon i skoordynować bezpieczną płatność kryptowalutą, skontaktuj się z nami pod adresem suites@athletics.com.

Oprócz akceptacji Bitcoina jako formy platności, zespół chciałby również zacząć płacić swoim graczom w sztandarowej kryptowalucie. Kaval wyjaśnił, że powodem wprowadzenia nowej formy płatności jest zapotrzebowanie klientów.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now