Barry Silbert chce sprzedać BTC do Berkshire Hathaway za 100 tys. USD

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Silbert twierdzi, że sprzeda BTC do Berkshire Hathaway, gdy ten osiągnie 100 tys. USD

  • Komentarze pojawiają się po tym, jak Munger nazwał bitcoina "obrzydliwym".

  • CEO DCG spodziewa się, że sprzeda część zysków przy 10 000x zwrocie z swojej początkowej inwestycji.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Dyrektor generalny Digital Currency Group (DCG) Barry Silbert stwierdził, że nie może się doczekać sprzedaży BTC do Berkshire Hathaway, gdy ten osiągnie 100 000 USD.

Sponsorowane Sponsorowane

W niedawnym tweecie Silbert skomentował, że “nie może się doczekać, aby sprzedać dużo bitcoinów do Berkshire Hathaway przy 100 000 USD”.

Tweet powstał w związku z ostatnimi komentarzami wiceprezesa Berkshire Hathaway Charliego Mungera. 97-latek niedawno nazwał Bitcoina “obrzydliwym” podczas przemówienia na corocznym spotkaniu akcjonariuszy. Munger wraz z partnerem biznesowym Warrenem Buffetem od lat są przeciwnikami Bitcoina.

Ponadto Munger stwierdził, że “nienawidzi” sukcesu Bitcoina. Firma nie zainwestowała jeszcze w kryptowalutę, która odnotowała ogromne zyski w 2021 roku.

Sponsorowane Sponsorowane

Silbert odpowiedział na komentarze Mungera, stwierdzając, że sprzeda dużo Bitcoina do Berkshire Hathaway, gdy ten osiągnie cenę 100 000 dolarów.

Na pytanie Bitcoinowego maksymalisty Anthony’ego Pompliano “Zamierzasz sprzedać?”, Silbert odpowiedział “chętnie sprzedam kilka satów Warrenowi po tym, jak zarobię 10 000x na mojej początkowej inwestycji w BTC”.

Bitcoin odnotował ogromny wzrost w 2021 roku. Dzięki eksplodującej całkowitej kapitalizacji rynkowej, kryptowaluta znajduje się obecnie w rankingu przed Berkshire Hathaway. Obecna kapitalizacja rynkowa Bitcoina wynosi 1,05 biliona dolarów. Natomiast Berkshire Hathaway znajduje się na poziomie 630 miliardów dolarów.

Więcej wzrostów dla BTC

Analityk kryptowalutowy i entuzjasta stock-to-flow, PlanB przewiduje, że obecna trajektoria dla Bitcoina to 100 000 dolarów. W ostatnim tweecie, PlanB podkreślił, że obecny model stock-to-flow BTC drukuje pomarańczową kropkę. Coś, co jest widoczne, zanim BTC zazwyczaj osiąga większe wzrosty. Wskazuje to, że w przyszłości BTC może pójść znacznie wyżej.

Bitcoin odnotował odbicie ceny w ciągu ostatniego tygodnia po spadku do 47 000 USD. Obecnie BTC zamienił opór na wsparcie na poziomie 55 000 USD, jak. Poziom ten jest obecnie utrzymywany i prawdopodobnie bycze odwrócenie trendu będzie kontynuowane do nowego maksimum wszech czasów.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Ryan ist ein Fintech-Spezialist mit einer Leidenschaft für Kryptowährungen und Blockchain-Einführung. Er entdeckte Bitcoin im Jahr 2016, als er in ein Ponzi-Programm investierte, und es war die beste Entscheidung, die er jemals getroffen hat.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz