Balancer integruje się z aplikacją WallStreetBets

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Popularny automatyczny animator rynku Balancer, ogłosił dziś strategiczne partnerstwo z WSBDApp.

  • WSBDApp to oparta na blockchainie platforma transakcyjna stworzona przez założycieli ruchu WallStreetBets.

  • W ramach współpracy WSBDApp uruchomi zdecentralizowane portfele exchange-traded (ETP) na Balancer V2.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Popularny automatyczny animator rynku Balancer, ogłosił dziś strategiczne partnerstwo z WSBDApp, opartą na blockchainie platformą transakcyjną stworzoną przez założycieli ruchu WallStreetBets.

Sponsorowane

Sponsorowane

Balancer integruje się z WSBDApp

W ramach współpracy WSBDApp uruchomi zdecentralizowane portfele exchange-traded (ETP) na Balancer V2. Wszystko po to, aby “jeszcze bardziej rozszerzyć możliwości DeFi i zwiększyć ekspozycję na kryptowaluty zarówno dla kryptowalutowych, jak i tradycyjnych inwestorów”.

DeFi to zbiór zdecentralizowanych aplikacji finansowych, których celem jest zastąpienie tradycyjnego systemu finansowego. Wszystko dzięki poprzez umożliwienie wolnego od pośredników udzielania kredytów, pożyczek i handlu.

Sponsorowane

Sponsorowane

Balancer został początkowo zbudowany na Ethereum. Pozwala on każdemu tworzyć lub dodawać płynność do puli i zarabiać na opłatach transakcyjnych.

Na początku tego roku Balancer zintegrował się również z blockchainem Algorand oraz z niedawno uruchomionym rozwiązaniem skalowania Ethereum – Arbitrum.

Dzięki współpracy z Balancer, WSBDApp wprowadza wybrany przez społeczność koszyk stablecoinów wspieranych przez pieniądze fiat, a także tokenizowane towary i kryptowaluty, takie jak Wrapped Bitcoin (WBTC), Wrapped Ethereum (WETH) i inne. Anonimowy CEO WSBDApp – BTCVIX powiedział:

Społeczność WallStreetBets ma coś dla każdego, a dzięki demokratycznym narzędziom, takim jak ETP, pokazujemy światu, jak rynki finansowe powinny być naprawdę zarządzane.

Użytkownicy będą mogli podłączyć swoje portfele WSBDApp do zbilansowanego portfela za pomocą protokołu Balancer. Pozwoli im to użyć fiatów do zakupu tokenów reprezentujących ich udziały.

Czym jest WallStreetBets?

WallStreetBets, kontrowersyjne forum inwestycyjne na Reddicie, zyskała ogromną popularność na początku roku. Wszystko za sprawą skoordynowanego zakupu akcji GameStop (GME). Wydarzenie to doprowadziło do tak zwanego “short squeeze”, podnosząc cenę akcji GME aż o 400%. Wzrosty te doprowadziły niektóre fundusze hedgingowe z Wall Street do bankructwa.

Chociaż WSB ogłosił w maju, że wszelkie dyskusje związane z kryptowalutami na subreddicie zostaną zakazane “na czas nieokreślony”, jego założyciele wkrótce potem ujawnili, że pracują nad WSBDapp, zdecentralizowaną aplikacją handlową, która wykorzysta “przejrzystość i mechanizmy konsensusu społeczności zapewniane przez blockchain i technologię smartkontraktów”.

Ostatecznym celem było przekształcenie zdecentralizowanych ETP w “alternatywę dla rodzaju manipulacji rynkowych utrwalanych przez nieprzejrzyste i politycznie powiązane banki i fundusze hedgingowe.”

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz