BakerySwap osiąga 500 000 transakcji NFT

Udostępnij artykuł

BakerySwap osiągnął w czerwcu kamień milowy 500,000 transakcji NFT dzięki swojemu szerokiemu podejściu do NFT, które obejmuje Gamifikację, NFT finansowe i artystyczne.

Sponsorowane

Sponsorowane

Finansowe NFT to takie NFT, które mogą przynosić nagrody poprzez staking i posiadają element gamifikacji lub losowości w ich tworzeniu, co nadaje im również wartość kolekcjonerską.

BakerySwap była pierwszą platformą w BSC, która wprowadziła takie produkty już w III kwartale 2020 roku, stając się tym samym pierwszym graczem w branży blockchain. Jedna z tych wczesnych finansowych NFT, Food Combos, została sprzedana w czerwcu za ponad 400 000 dolarów, stając się jedną z topowych transakcji miesiąca, wyprzedzając niektóre ze słynnych Crypto Punków.

Sponsorowane

Sponsorowane

Gamifikacja odgrywa również istotną rolę

Jeśli chodzi o Gamifikację, transakcje NFT były napędzane przez dwie inicjatywy. Pierwszą z nich są sklepy NFT dla partnerów, takie jak ten z Pet Finance, gdzie użytkownicy mogą handlować przedmiotami z gier NFT. Drugą inicjatywą było uruchomienie Cryptodoggies, które stało się wielkim hitem.

Ekosystem Cryptodoggies składa się z tokenów, kolekcjonerskich NFT i gier, które mają być czymś więcej niż tylko meme tokenem. Proceduralnie stworzono 10 000 unikalnych NFT Doggy, wraz z 10 000 unikalnych Barking Sounds, pierwszym z przedmiotów kolekcjonerskich łączących w sobie obraz, dźwięk i sztukę. Mówiąc o Doggy NFT, jeden z nich został odsprzedany za 200 000 USD, a ich wkład w wolumen transakcji BakerySwap jest spory, gdyż tygodniowo na rynku wtórnym zawieranych jest ponad 300 000 transakcji.

Sekcja sztuki wciąż wnosi swój wkład, a nowa konkurencja pomaga w powiększaniu rynku.

BakerySwap ma dwa podejścia do NFT związanych z dziełami sztuki. Pierwszym z nich jest platforma BakeryGallery.com, która jest przeznaczona wyłącznie dla wyróżnionych artystów, wybranych przez profesjonalny zespół kuratorów, aby zapewnić inwestorom spokój ducha i prawdziwą wartość kolekcjonerską. Odróżniając się od innych platform, BakerySwap nie filtruje pod kątem liczby followersów, ale pod kątem jakości i innowacyjności.

Drugim podejściem jest Otwarty Rynek dla artystów, znanych również jako artyści BSC, gdzie każdy może wystawić swoje własne dzieła sztuki. Do tej pory na platformie Bakery wyemitowano ponad 100 000 dzieł sztuki, co potwierdza jej popularność. Bestsellery z Open Marketplace mają szansę awansować do grona Featured Artists i wystawiać się w Bakery Gallery, więc wszystko zależy od talentu artysty!

To nie wszystko, BakerySwap wchodzi w świat celebrytów z dwoma dużymi współpracami, aby wzmocnić swoją pozycję lidera NFT.

BakerySwap zawarł partnerstwo z TOKAU Japan, aby zaoferować elegancką platformę do łatwego wprowadzania celebrytów w sferę NFT. Jest to jedna z najbardziej korzystnych współpracy dla ekosystemu DeFi, ponieważ wielkie gwiazdy, takie jak hollywoodzki aktor i model, Ian Somerhalder (Damon Salvatore z The Vampire Diaries), Luna Maya, królowa piękności z Indonezji, z ponad 30 milionami obserwujących na Instagramie, czy Yua Mikami, jedna z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się współczesnych japońskich idolek AV, są gotowe do uruchomienia swoich NFT na BakerySwap.

Mr. Bake, CMO firmy Bakery, dodał:

Współpraca z TOKAU Japan w celu zapewnienia platformy, która łączy celebrytów i ich fanów jest ekscytującym wydarzeniem dla naszego projektu i ułatwia globalną adopcję NFT.

… a najlepsze przychodzi na końcu! Maye Musk po wylądowaniu na Binance Smart Chain sprzedaje 500 Mystery Boxów w 3 minuty.

BakerySwap we współpracy z Koda i Radio Caca NFT uruchomił pierwszy NFT Drop od matki Elona Muska, który okazał się sukcesem, zarówno z uwagi na ekspozycję w mediach, jak i przychody. Łączna sprzedaż wyniosła ponad 40 000 USD.

1 lipca współpraca ta posunęła się do przodu i w strefie gamifikacji BakerySwap zaoferowano 6,000 Mystery Boxów. Pierwsza partia 500 Mystery Boxów została sprzedana w mniej niż 3 minuty. NFT, oprócz wartości kolekcjonerskiej, będą miały również właściwości finansowe, takie jak moc stakowania czy możliwość otrzymywania przyszłych dropów od Radio Caca. Mystery Boxy okazały się hitem, ponieważ łączą w sobie niższą cenę i elementy grywalizacji, które uwielbiają ludzie.

Dzięki tej połączonej strategii BakerySwap jest podekscytowany przyszłością NFT i pewny swojej głównej roli w tym sektorze.

O BakerySwap

BakerySwap, pierwsza giełda AMM + NFT, jest platformą DeFi na Binance Smart Chain. Platforma ta była jednym z pierwszych projektów wspieranych przez Binance Chain Accelerator Fund i notowanych na Binance.com.

Celem BakerySwap jest bycie miejscem odniesienia dla wszystkich potrzeb użytkowników DeFi, poprzez zapewnienie trzech głównych usług. Po pierwsze, AMM (Automatic Market Maker), gdzie użytkownicy mogą wymieniać tokeny, stawiać je lub prowadzić farming.

Po drugie, rynek NFT z ponad 500 000 transakcji NFT, pozwala uczestnikom na emisję lub handel dziełami sztuki i innymi przedmiotami NFT. I wreszcie, IDO Launchpad, który umożliwia przeprowadzenie pierwszej oferty monet z wybranych projektów wysokiej jakości dla wczesnych inwestorów.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Opinia ekipy BeInCrypto w jednym tekście.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz