Zagłębianie się w świat inwestowania może być ryzykowne, szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę giełdy kryptowalut, które są szybko się zmieniają i są bardzo niestabilne. Istnieje jednak pewna platforma, która zmienia tę grę dla każdego.

ArbiSmart.com oferuje inwestycje w kryptowaluty przy prawie zerowym ryzyku, z zyskami sięgającymi nawet 45% rocznie. Firma powstała na początku 2019 roku i zyskała doskonałą reputację dzięki zaufanemu i przejrzystemu inwestowaniu. W mediach społecznościowych recenzje ArbiSmart są w przeważającej mierze pozytywne, firma cieszy się dużym uznaniem, a witryna z recenzjami konsumentów Trustpilot przyznaje jej pięć gwiazdek.

Co to jest ArbiSmart?

ArbiSmart to licencjonowana w UE, zautomatyzowana platforma arbitrażowa kryptowalut oraz portfel.

Arbitraż kryptowalutowy to strategia handlowa, która jest powszechnie uważana za narażającą inwestora na minimalne ryzyko. Obejmuje skanowanie wielu giełd jednocześnie w celu znalezienia i wykorzystania nieefektywności cenowej, co zwykle osiąga się za pomocą bota. Zautomatyzowany system kupuje daną kryptowalutę na jednej giełdzie za najniższą dostępną cenę, a następnie natychmiast sprzedaje ją na innej giełdzie po najwyższej dostępnej cenie, osiągając zysk na spreadzie, zanim problem nieefektywności cenowej zostanie rozwiązany.

ArbiSmart wykorzystuje oparty na sztucznej inteligencji algorytm uczenia maszynowego do jednoczesnego wykonywania ogromnej liczby transakcji. Zintegrowana z ponad dwudziestoma różnymi giełdami kryptowalut, platforma jest aktywna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Monitoruje ceny kryptowalut, aby móc identyfikować i wykorzystywać możliwości arbitrażu kryptowalutowego w momencie, gdy się on pojawia.

Jak trudny lub łatwy jest proces inwestycyjny?

Jedną z głównych zalet systemu ArbiSmart jest to, że oprócz tego, iż jest platformą wybieraną przez niezliczonych inwestorów profesjonalnych, mogą z niego korzystać również osoby z zerowym doświadczeniem inwestycyjnym.

Ponieważ platforma jest w pełni zautomatyzowana, po zarejestrowaniu się i dokonaniu wpłaty algorytm wykona wszystkie skomplikowane czynności, przejmując inicjatywę i wykonując transakcje za Ciebie. Zawsze możesz sprawdzić swoje konto, śledzić postępy swojego portfela i dokonać wypłaty w dowolnym momencie.

Rejestracja jest szybka i prosta, a wpłacanie środków jest równie łatwe. Nie musisz nawet posiadać żadnej kryptowaluty, aby rozpocząć. Możesz dokonać wpłaty w BTC lub ETH, a jeśli wolisz, to możesz po prostu wysłać przelew lub użyć karty kredytowej do zasilenia konta fiat.

Środki te są następnie przekazywane do RBIS, rodzimego tokena ArbiSmart, którego wartość stale rośnie. Jednak w przypadku wypłaty środków możesz w każdej chwili uzyskać dostęp do swoich miesięcznych zysków w euro. Proces wypłaty jest szybki i bezproblemowy. Jeśli znajdują się tam pieniądze, to można je bez opóźnień wypłacić bezpośrednio na konto bankowe lub na wybrany portfel kryptowalutowy.

Jakich zysków mogę oczekiwać?

Zyski wahają się od 10,8% do 45%, a kwota, której możesz się spodziewać, zależy od kwoty, którą zainwestujesz. Ponadto, zgodnie z deklarowanym zobowiązaniem ArbiSmart odnośnie transparentności, jeśli przejrzysz stronę kont firmy, zobaczysz zakres zysków dla wszystkich poziomów kont zarówno w skali miesięcznej, jak i rocznej.

Oczywiście im więcej inwestujesz, tym więcej zarabiasz. Załóżmy na przykład, że w maju 2019 roku zdecydowałeś się zainwestować 100 000 EUR i od tego czasu zarabiałeś 3% miesięcznie. Łącznie osiągnąłeś 36% czystego zysku w ciągu zaledwie dwunastu miesięcy. Oznacza to, że każdego miesiąca będziesz zarabiać 3000 EUR pasywnego dochodu bez kiwnięcia palcem i 36 000 EUR w ciągu jednego roku. W ciągu dwóch do trzech lat zostaniesz nagrodzony kapitałem przekraczającym 200%, a wszystko to przy minimalnym wysiłku i prawie bez żadnego ryzyka.

Warto również zauważyć, że oprócz pasywnego dochodu z krypto arbitrażu zyskujesz również na tym, że token RBIS stale rośnie i na podstawie jego aktualnej trajektorii jest na dobrej drodze do wzrostu o ponad 2000% w bardzo krótkim okresie. W przeciwieństwie do Bitcoina, który w swojej wczesnej fazie był trudny do kupienia, z małą ilością informacji i bez żadnego wsparcia, jeśli chcesz zainwestować w RBIS, to skorzystasz z przyjętego wsparcia i regulacji w perspektywie ogromnymego, stabilnego potencjału wzrostu.

Dla Twojej wygody ArbiSmart oferuje inteligentny kalkulator inwestycyjny, który umożliwia oszacowanie zarobków w danym przedziale czasowym lub obliczenie, ile będziesz musiał zainwestować, aby osiągnąć określony cel zysków w określonym czasie. Uwzględnia on szereg czynników wpływających na Twój potencjał zysków, takich jak np. złożone zyski z arbitrażu.

Jak bezpieczne są moje oszczędności?

Jako platforma z pełną licencją UE, ArbiSmart gwarantuje integralność konta. Zgodność z przepisami oznacza, że jesteś chroniony na różne sposoby, w tym poprzez nadzór zewnętrzny, rygorystyczne standardy bezpieczeństwa technologicznego oraz utworzenie Funduszu Ubezpieczeniowego Klienta (Client Insurance Fund), który pokryje środki inwestorów w nagłych przypadkach. Ponadto wymóg posiadania dokumentacji dotyczącej znajomości klienta i zapobiegania praniu pieniędzy chroni przed oszustwami i innymi formami działalności przestępczej.

ArbiSmart zyskuje również opinię solidnego, godnego zaufania partnera inwestycyjnego, tworząc otwarte i bezpośrednie kanały komunikacji z klientami. Możesz skontaktować się z pomocą techniczną za pośrednictwem wielu kanałów.

Co jeszcze muszę wiedzieć?

Obecnie ArbiSmart jest w trakcie uruchamiania własnego, oprocentowanego portfela w pełni licencjonowanego przez UE, który będzie dostępny w czwartym kwartale 2020 r. Portfel będzie odrębnym podmiotem w stosunku do platformy krypto arbitrażu ArbiSmart, oferując bezpieczne miejsce do przechowywania krypto, bez konieczności wymiany środków na RBIS.

ArbiSmart wykorzysta Twoje środki do handlu kryptowalutami, w zamian za co otrzymasz odsetki sięgające nawet 45% rocznie. To świetny sposób na zarabianie na monetach, zamiast pozostawiania ich bezczynnie na zwykłym portfelu.

Proces jest prosty. Wszystko, co musisz zrobić, to wpłacić do portfela fiaty lub kryptowaluty, a następnie przelać pieniądze na konto oszczędnościowe, aby zacząć zarabiać na odsetkach. Twoje zyski będą zależały od kwoty, którą wpłacisz, i rodzaju wybranego konta. Jeśli lokujesz kapitał na zamkniętym rachunku, możesz zarobić większe odsetki, które rosną, im dłuższy jest czas na zamknięcie. Ponadto, jeśli zamienisz pieniądze na RBIS, stopa procentowa wzrośnie jeszcze bardziej.

Co na podsumowanie?

ArbiSmart gwarantuje wszystko. Jest regulowany i niezawodny, oferuje pierwszorzędne, osobiste wsparcie i – co najważniejsze – hojne zyski w ujęciu miesięcznym i rocznym, które można wypłacić w euro, BTC lub ETH w dowolnym momencie. Platforma jest w pełni zautomatyzowana, zapewnia stały, pasywny, gwarantowany dochód przy minimalnym ryzyku i zerowym wysiłku, a proces inwestycyjny od rejestracji do wypłaty jest prosty i nieskomplikowany.

Aby dowiedzieć się więcej o ArbiSmart, możesz zajrzeć na stronę internetową lub od razu zacząć inwestować, rejestrując się tutaj.