Anonymous stworzyli token do walki z Elonem Muskiem i Chinami

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Grupa hakerów Anonymous wypuściła nowe wideo dot. rynku kryptowalut.

  • Wspomnieli w nim o trwającej rozprawie Chin i wyjaśnili, że jest to celowe działanie rządu Komunistycznej Partii Chin (CCP).

  • Górnicy w Chinach musieli sprzedawać dużo swoich Bitcoinów, aby pokryć wydatki na przeniesienie infrastruktury.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Ostatnie warunki na rynku wzbudziły wiele obaw wśród inwestorów. Zwłaszcza rosnące problemy regulacyjne. Anonymous, zdecentralizowana międzynarodowa grupa hakerów znana z głośnych cyberataków na rządy, korporacje i inne, przewidziała, że Bitcoin odbije się od dna.

Sponsorowane

Sponsorowane

W ich najnowszym wideo, wspomnieli o trwającej rozprawie Chin i wyjaśnili, że jest to celowe działanie rządu Komunistycznej Partii Chin (CCP), aby pozbyć się konkurencji dla swojego cyfrowego juana.

Przed ostatnią masową akcją, duża część hash rate sieci Bitcoina znajdowała się w Chinach. Chiny były bardzo korzystne dla górników kryptowalut ze względu na tanią energię elektryczną, zwłaszcza w obiektach w pobliżu zapór hydroelektrycznych. Ponieważ większość górników Bitcoin znajduje się w Chinach, ruch Państwa Środka wywarł znaczny wpływ na rynek. Na globalnych rynkach miały miejsce masowe spadki.

Sponsorowane

Sponsorowane

Anonymous wyjaśnili, że górnicy w Chinach musieli sprzedawać dużo swoich Bitcoinów, aby pokryć wydatki na przeniesienie infrastruktury. Presja sprzedaży stworzyła ruch na południe. Chociaż krach był wymierzony w Bitcoina, inne kryptowaluty również odnotowały stratę, ponieważ nadal są one skorelowane z Bitcoinem,

Sytuacja jest tymczasowa

Według Anonymous, sytuacja na rynku jest tymczasowa, bo górnicy zaczęli przenosić się do Kazachstanu i innych krajów. Ponieważ cena spada, inwestorzy instytucjonalni kupują również dip na platformach Over-The-Counter (OTC). Na OTC, duzi inwestorzy mogą kupować kryptowaluty bez wpływu na rynek. Grupa hakerów rozumie, że chociaż są to prywatne sprzedaże, które odbywają się na giełdzie, to zabierają oni kryptowalutę z obiegu, co doprowadzi do ogromnego skoku cen, gdy rynek uwzględni dodatkowy niedobór.

Anonymous wspomnieli również, że widzą nadzieję dla rynku. Według nich, rynki wyrównały się i teraz poruszają się trendem bocznym. Ogólnie rzecz biorąc, cena pozostaje w bliskim zakresie cenowym, który jest znany jako konsolidacja.

Jest to pozytywny znak rynku i powód, dla którego wielu ekspertów kryptowalutowych przewiduje rajd do końca lipca i sierpnia.

Anonymous ogłasza “Anon Inu”, aby prowadzić wojnę przeciwko Chinom

Wierzymy, że kryptowaluta wkrótce się rozkręci, więc wydaliśmy “Anon Inu token. Ten token jest nowym tokenem społeczności Decentralized Finance (Defi) z różnymi wbudowanymi narzędziami.

Według grupy, token będzie walczył z Elonem Muskiem z Tesli oraz Chinmi. Posiadacze tokena Anon Inu będą regularnie otrzymywać darmowe tokeny, NFT i inne nagrody. Zespół przekaże również część swoich zarobków schroniskom dla zwierząt. Posiadacze tokena otrzymają również darmowy obrazek NFT z profilu Anon Inu. Anonymus, ostrzegają swoich zwolenników, aby Ci używali tylko sprawdzonych produktów.

Więcej szczegółów na temat zrzutu NFT pojawi się w najbliższym czasie. Używaj tylko zweryfikowanych tokenów i produktów. Istnieje wielu naśladowców, którzy prawdopodobnie będą wykorzystywać nazwę Anon.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz