Andrew Young: dajmy każdemu po 2000$

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Andrew Yang reklamował ostatnio politykę dochodu podstawowego na czas trwania kryzysu.

  • Powiedział, że każdy dorosły dorosły powinien otrzymywać 2000 $ miesięcznie, dopóki pandemia nie ustąpi

  • Yang jest znanym fanem blockchain i kryptowalut.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Znany fan kryptowalut i były kandydat na prezydenta USA, Andrew Yang, ostatnio argumentował za swoją polityką UDP (uniwersalnego dochodu podstawowego). Powiedział, że każdy dorosły Amerykanin powinien otrzymywać 2000 $ miesięcznie na resztę kryzysu.

Być może znacie Andrew Yanga z jako kandydata Demokratów. Był on znany jako jedyny kandydat z jasnym planem dla kryptowalut. Jest również dobrze znany w przestrzeni blockchain i widzi ogromny potencjał dla branży.

Sponsorowane

Sponsorowane

W czasie kryzysu opowiada się on za swoją propozycją dotyczącą polityki.

Sponsorowane

Sponsorowane

„Daj każdemu dorosłemu 2000 $”

Ponieważ liczba bezrobotnych w USA wzrosła o kolejne 5 milionów osób w ostatnim tygodniu, sytuacja stała się tragiczna. [NBC News] Szacuje się, że około 13% Amerykanów jest bezrobotnych, a w połączeniu z bezrobociem strukturalnym i tymi, którzy nie byli w stanie złożyć wniosku, liczba ta może wynosić nawet 17-20%.

Kongres próbował zaradzić temu problemowi, pompując rynki finansowe, a jednocześnie dając każdej amerykańskiej rodzinie co najmniej 1200 USD. Jednak wdrożenie tego planu zostało skrytykowane za nadmierną złożoność i brak właściwych priorytetów. Mówiąc najprościej, przekazywanie gotówki Amerykanom bezpośrednio pozostaje najlepszą strategią. Według Andrew Yang rząd po prostu nie zrobił wystarczająco wiele.

W niedawnym tweecie Yang postanowił, że każdy Amerykanin powinien otrzymywać 2000 $ miesięcznie na czas trwania kryzysu. Tweet otrzymał zarówno wsparcie, jak i krytykę.

Chociaż niektórzy krytykowali ten pomysł jako „zbyt drogi”, inni podkreślili fakt, że Fed tworzy tryliony dolarów z pozoru dla rynków finansowych. Argument, że rządu USA „nie stać na to” został całkowicie zniszczony w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Polityczne aspiracje Yanga

Mimo że Yang zrezygnował z wyścigu prezydenckiego w USA w lutym, nadal jest aktywny. Podczas kryzysu głośno popierał uniwersalny dochód podstawowy (UBI) i postrzegał ostatnie wydarzenia jako dowód na to, że jego diagnoza ekonomiczna była prawidłowa. Uważano go za potencjalnego kandydata na wiceprezydenta, ale wygląda na to, że te aspiracje zmalały.

Kolejny przyszły przebieg prezydencki również nie musi być wykluczony. Będąc pierwszym i jedynym kandydatem, który zrozumiał technologię blockchain i kryptowaluty, możemy spodziewać się, że branża po raz kolejny zechce za nim podążyć. Na razie jednak musimy obserwować i zobaczyć, jaki będzie wynik nadchodzących wyborów w 2020 r. – a będzie to intensywna walka.

 

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Raised in the U.S, Lucian graduated with a BA in economic history. An accomplished freelance journalist, he specializes in writing about the cryptocurrency space and the digital '4th industrial revolution' we find ourselves in. <a href="mailto:crypto.inquiries@protonmail.com">Email.</a>

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz