Cena ENJ gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich dwóch dni, osiągając już 15% wzrostu.

Niedawno cena wybiła się z krótkoterminowej malejącej linii oporu i od tego czasu stopniowo rośnie. Znany inwestor @Lomahcrypto opublikował tweeta na wykresie ENJ i stwierdził, że cena prawdopodobnie będzie nadal rosła w kierunku wyznaczonego celu 2700 satoshich.

Źródło: Twitter

Lomah powiedział:

Z całą powagą, jest to umowa o wolnym handlu i jeśli otrzymamy potwierdzone przerzucenie H4-H12, chcę dodać tego coina do swojej pozycji. Alty zostały zdziesiątkowane i myślę, że nagromadzenie w czwartym kwartale 2019 r. będzie kumulacją.

Enjin Coin (ENJ)

Cena ENJ rośnie od rynkowej zapaści z 13 marca. Jednak ruch w górę naprawdę przyspieszył pięć dni później i od tego czasu cena rośnie zgodnie z rosnącą linią wsparcia. Wsparcie to jest również wzmocnione przez obecność 50-dniowej średniej ruchomej (MA).

Ponadto ENJ zmienił poziom 1630 satów i potwierdził go jako wsparcie później, znak, że cena prawdopodobnie będzie nadal rosła.

Wykres dzięki TradingView

W perspektywie krótkoterminowej możemy zauważyć, że cena już przekroczyła linię oporu i jest w trakcie podnoszenia. Następny najbliższy poziom oporu znajduje się przy 2100 satoshich.

Jest to bardzo prawdopodobne miejsce zakończenia rajdu, ponieważ mieści się w przedziale 1,21-1,618 Fibonacciego z poprzedniego spadku.

Wykres dzięki TradingView

Ruch długoterminowy

W dłuższej perspektywie możemy zauważyć, że cena wciąż powraca do poziomów sprzed gwałtownego spadku, który rozpoczął się w lutym 2019 r.

Najbliższy poziom oporu znajduje się w 2750 satoshich, który jest zarówno ważnym poziomem Fib, jak i obszarem, który wcześniej działał zarówno jako opór, jak i wsparcie.

Chociaż oczekuje się, że cena w końcu dotrze ponownie do tego obszaru, trudno jest przewidzieć, czy będzie ona w stanie przekroczyć ten poziom.

Wykres dzięki TradingView

Podsumowując, cena ENJ prawdopodobnie wzrośnie, dopóki nie znajdzie oporu na poziomie 2100 satoshich. W dłuższej perspektywie oczekuje się wzrostu, aż osiągnie 2700 satów.


Interesuje Cię trading na kryptowalutach? Dołącz do polskiego kanału Be In Crypto na Telegramie i uzyskaj darmowy dostęp do krótkich analiz technicznych bitcoina oraz innych kryptowalut.