9-latka z Teksasu zarabia 35 000 USD miesięcznie na kopaniu kryptowalut

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Pewna dziewięcioletnia dziewczynka z Teksasu zarabia więcej w ciągu miesiąca niż przeciętny Amerykanin w ciągu roku.

  • Od kwietnia tego roku, wraz ze swoim 14-letnim bratem, dziewczyna wydobywa kryptowaluty.

  • Co więcej, rodzeństwo jeszcze w tym roku zamierza stworzyć swój własny token.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Życie normalnych dziewięciolatków kręci się wokół zabawy z przyjaciółmi, oglądania kreskówek i odrabiania lekcji. Pewna dziewięcioletnia dziewczynka z Teksasu zarabia jednak więcej w ciągu miesiąca niż przeciętny Amerykanin w ciągu roku.

Sponsorowane

Sponsorowane

Od kwietnia tego roku, wraz ze swoim 14-letnim bratem, dziewczyna wydobywa kryptowaluty i jeszcze w tym roku zamierza wprowadzić na rynek swój własny token.

Aanya Thakur i jej brat Ishaan dowiedzieli się o kryptowalutach od swojego ojca, byłego bankiera inwestycyjnego z Wall Street. Zainteresowali się tym sektorem, a z czasem z filmów na YouTube i wątków na Reddicie nauczyli się, jak wydobywać cyfrowe aktywa. Jak donosi portal National News, w kwietniu przekształcili swoje komputery do gier w koparki i już pierwszego dnia zarobili 3 dolary.

Sponsorowane

Sponsorowane

Aanya, która jest uczennicą czwartej klasy szkoły podstawowej powiedziała portalowi:

Zaczęliśmy wydobycie tylko po to, aby dowiedzieć się więcej o tej technologii. Jest to jednak bardziej zabawne, jeśli możemy przy okazji zarabiać pieniądze. Na początku górnictwo wydaje się skomplikowane, ale tak naprawdę jest proste.

Operacja, która zaczęła się jako hobby, w ciągu ostatnich pięciu miesięcy szybko się rozwinęła. Według danych U.S. Census Bureau, rodzeństwo zarabia teraz ponad 35 000 dolarów miesięcznie, czyli więcej niż przeciętny Amerykanin zarabia w ciągu roku.

Początkowo kopalnia była prowadzona w domu. Wraz z biegiem czasu, rodzeństwo zatrudniło jednak pracowników i wynajęło centrum danych w Dallas. Ishaan powiedział:

Ponieważ jesteśmy w szkole, technicy monitorują maszyny, aby upewnić się, że działają sprawnie.

źródło: TheNationalNews.com

Uruchomienie własnej kryptowaluty

Świat wydobycia kryptowalut jest zdominowany przez wielomilionowe firmy, które dysponują najnowszą technologią i ogromnymi zasobami. A nawet wtedy, niektóre z nich wciąż zmagają się z wysokimi kosztami energii i koniecznością ciągłego uaktualniania swojego sprzętu do najnowszych układów ASIC. W innym wypadku ryzykują pozostanie w tyle za konkurencją.

Dzieciakom udało się jednak zachować konkurencyjność i wycisnąć ze swojego przedsięwzięcia całkiem przyzwoite zyski. Jak twierdzą, dysponują już 105 procesorami graficznymi “i kilkoma dodatkowymi układami ASIC”. Ishaan powiedział:

Głównie wydobywamy Ethereum, ale także Bitcoin i Ravencoin. Wybieramy, co wydobywać w oparciu o to, co jest optymalne dla każdego chipu, który posiadamy. Większość naszych chipów to Nvidia RTX 3090, który jest świetny dla Ethereum. Ale kiedy dostajemy inne chipy, wydobywamy inne waluty.

Po zarobieniu kroci na wydobyciu, młodzi górnicy przechodzą do kolejnego etapu – stworzenia własnego tokena. Obecnie działają oni pod własną firmą znaną jako Flifer Technologies. Ich token, który planują wprowadzić na rynek jeszcze w tym roku, będzie nosił tę samą nazwę – Flifer.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz