81 500 kont XRP gotowych do odebrania airdropu już za 2 dni

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Do otrzymania airdropu tokenów Spark jest już gotowych 81 500 adresów XRP.

  • Flare Network przeprowadzi dystrybucję w stosunku 1:1 już za dwa dni.

  • Łącznie zostanie wyemitowane 100 mld tokenów Spark, z czego 45 mld trafi do posiadaczy XRP.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Ponad 81,500 adresów XRP, na których łącznie znajduje się 17,5 miliarda XRP jest już gotowych do otrzymania airdropu tokena Spark od sieci Flare. Flare Network już za dwa dni rozda tokeny posiadaczom XRP w stosunku 1:1.

Tokeny Spark będą wykorzystywane głównie do zarządzania w sieci Flare. Oprócz tego ich posiadacze będą mogli zarabiać odsetki, angażując je jako zabezpieczenie wydawania i wykupu FXRP – protokołu zbudowanego w celu “bezpiecznego umożliwienia bezproblemowego wydawania, wykorzystywania i wykupu XRP w sieci Flare”.

Posiadacze tokenów będą mogli również zarabiać, przekazując dane do wyroczni Flare. Flare Network integruje Ethereum Virtual Machine (EVM) i nie zapewnia bezpieczeństwa dzięki tokenowi.

Zasadniczo, sieć ta przeniesie zdecentralizowane aplikacje Ethereum, smart kontrakty i zdecentralizowane finanse (DeFi) do ekosystemu XRP. Jest ona wspierana przez oddział inwestycyjny Ripple – RippleX, a dawniej Xpring.

Największe giełdy wspierają airdrop

Flare Network łącznie wyemituje 100 miliardów tokenów Spark. 45 miliardów zostanie rozdane wśród posiadaczy XRP, z wyłączeniem Ripple Labs. 25 miliardów tokenów trafi do zespołu Flare, a 30 miliardów do fundacji non-profit nazwanej Flare Foundation. Warto zauważyć, że fundacja ta zapisała w swoim statucie, że jeśli posiadacze tokenów zgodzą się, że jej istnienie nie jest już korzystne dla sieci, musi zostać zlikwidowana, a wszystkie jej tokeny Spark spalone.

Wsparcie dla airdropu ogłosiły największe giełdy kryptowalut m.in. Coinbase, Binance, OKEx i Bitstamp.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now