1inch wypuszcza swój governance token 1INCH i rozdaje airdrop!

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • 1inch, wydał governance i utility token 1INCH.

  • Aby zaangażować użytkowników firma rozdała tokeny w postaci airdropu.

  • Wraz z wydaniem tokena, sieć będzie teraz zarządzana w modelu DAO.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Agregator DEX i jeden z najbardziej użytecznych produktów DeFi – 1inch, wydał governance i utility token 1INCH. Wraz z wydaniem tokena, sieć będzie teraz zarządzana w modelu DAO. Co ciekawe, token 1INCH przeniesie zarządzanie DeFi na kolejny poziom, ponieważ będzie on używany do zarządzania wszystkimi protokołami sieciowymi specyficznymi dla platformy.

Aby zaangażować użytkowników, 1inch rozpoczął dystrybucję swoich goveranance tokenów w postaci airdropu. Zgodnie z wpisem na oficjalnym blogu, darmowe tokeny 1INCH otrzymają portfele, które były podłączone do sieci do dnia 24 grudnia. Tytan Inc. współzałożyciel FomoHunt pochwalił się na twitterze, że otrzymał 618 tokenów. Aby odebrać tokeny, osoba odbierająca musi uiścić opłaty za gaz. Warto zauważyć, że w chwili obecnej jeden 1INCH kosztuje 2 USD.

Co zrobić aby otrzymać tokeny 1INCH?

Aby ubiegać się o darmowe tokeny, musiałeś dokonać co najmniej jednej transakcji na platformie przed 15 września 2020 r., przeprowadzić co najmniej 4 transakcje lub dokonać transakcji za łączną wartość 20 USD.

Innowacyjne zarządzanie

Wraz z wydaniem 1INCH sieć wprowadza nową funkcję “natychmiastowego zarządzania”. Stanowi ona rozwiązanie problemu inercji istniejących modeli zarządzania DeFi. Ponadto dzięki tej funkcji, modele zarządzania będą mogły szybko dostosowywać się do zmian protokołów. Zasadniczo umożliwi ona społeczności głosowanie za konkretnymi zmianami w protokole przy wykorzystaniu modelu zdecentralizowanej autonomicznej organizacji (DAO). W takim modelu liczy się każdy głosujący użytkownik.

Co więcej, wprowadzenie na giełdę 1INCH ogłosiła Binance Innovation Zone – platforma handlowa dedykowana nowym i innowacyjnym tokenom. Jak wynika z oficjalnego bloga, strefa innowacji Binance wprowadzi dwie pary handlowe dla 1INCH. Będą to pary z BTC i USDT.

Share Article

Pordróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 2 lat.

OBSERWUJ AUTORA

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!